Bezmaksas Spēles

Skvošs Lido

Spēle dzīvnieki

Skvošs lido

Skvošs Lido Novērtējums: 8/10

Skvošs lido spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir ļoti vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir censties ar savu peli, lai mušu dauzāmo ir virsū tuvojas mušas, un pēc tam noklikšķiniet uz skvoša mušas. Nogalināt tik daudz mušas, kā jūs varat saglabāt jūsu delicious pīrāgs. Lets redzēt, kas izpaužas tā, jūs vai mušas!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6991 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3025 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 22 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6991 reizes
Skvošs Lido

Māja lidot ir visbiežāk sastopamā mājas mušas, kas veido aptuveni 91% no visiem cilvēku dzīvošanai mušas un patiešām viens no visplašāk izplatīto kukaiņiem atrodami visā pasaulē. Tiek uzskatīts kaitēklis, kas var pārvadāt smagu saslimšanu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Skvošs Lido jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Skvošs Lido. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Skvošs Lido , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Skvošs Lido ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Skvošs Lido, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Skvošs Lido
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204281
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136579
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80564
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!