Bezmaksas Spēles

Slepkava Kaķēns

Spēle dzīvnieki

Slepkava kaķēns

Slepkava Kaķēns Novērtējums: 5/10

Slepkava kaķēns spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, jums būs spēlēt kā cute kaķēns. Kad jūs sākat, jums tiks dota 2 minūtes, lai nogalinātu tik daudz peles un kāmji, kā jūs varat. Katrs nogalināt dos jums atpakaļ nelielu daudzumu laika. Iegūt nogalina ātri pēc kārtas palielinās savu reizinātāju. Nogalināt nepieciešamo skaitu ienaidniekiem, pirms iztek laiks, lai saglabātu spēli. Izmanto bultu taustiņus, lai pārvietotos, un izmantot starpdevējs apvienojumā ar bultu taustiņiem, lai veiktu īpašas kustības.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5763 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3525 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 12 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5763 reizes
Slepkava Kaķēns

Izmanto bultu taustiņus, lai pārvietotos, bet, ja jūs izmantojat tos kopā ar kosmosa bar, jūs galu galā veic īpašu pārvietot, kas varētu jums palīdzēt. Jo īpaši, ja jums apkārt kāmjiem, un jūs nezināt, kur iet. Izmanto kreiso un labo taustiņu kombinācijā ar kosmosa bar veikt domuzīme. Izmantot līdz bultiņas taustiņu un starpdevējs lai izmantotu viesuļvētra. Izmantojiet leju taustiņu un starpdevējs izmantot dzirnaviņas. Ja jūs izmantot starpdevējs gaisā, jums būs veikt super-domuzīme.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Slepkava Kaķēns jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Slepkava Kaķēns. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Slepkava Kaķēns , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Slepkava Kaķēns ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Slepkava Kaķēns, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Slepkava Kaķēns
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!