Bezmaksas Spēles

Spartan Felines

Spēle dzīvnieki

Spartan felines

Spartan Felines Novērtējums: 8/10

Spartan felines spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē jums kontrolēt Leonidas, lauva no Sparta, līderis Spartan karavīru. Jums ir mest spears prasmīgi vītņu galvu rāpuļu, kas uzbrūk pilsētu. Leonidas ir čempions un karalis Sparta, un viņa šķēpu var nogalināt tos.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5407 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3702 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5407 reizes
Spartan Felines

Šaut šķēpu, ir jānorāda datora peli. Tālāk jūs noklikšķiniet būs jūsu shot spēcīgāka. Jums ir jāapsver līdzību, kas šķēpa pēc mest ienaidniekiem. Bounces off vairogi un izvairītos sniedzot iedzīvotājiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Spartan Felines jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Spartan Felines. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Spartan Felines , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Spartan Felines ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Spartan Felines, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Spartan Felines
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!