Bezmaksas Spēles

Staigāšana no Lapsa

Spēle dzīvnieki

Staigāšana no lapsa

Staigāšana no Lapsa Novērtējums: 6/10

Staigāšana no lapsa spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir lapsa, un jums ir ēst tauriņiem un citiem kukaiņiem, kamēr jūs ejat. Izvairieties no akmeņiem, kaktuss, briežus un skeletiem. Jūs izmantosiet labi un pa kreisi bulta staigāt, jūs izmantot līdz bultiņas, lai pārlēktu un jūs izmantosiet lejupvērstās bultiņas, lai pīle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 21033 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 809 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1442 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 21033 reizes
Staigāšana no Lapsa

akmeņi, kaktuss, briežus, skeletiem,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Staigāšana no Lapsa jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Staigāšana no Lapsa. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Staigāšana no Lapsa , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Staigāšana no Lapsa ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Staigāšana no Lapsa, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Staigāšana no Lapsa
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!