Bezmaksas Spēles

Super Pele 3D

Spēle dzīvnieki

Super pele 3d

Super Pele 3D Novērtējums: 7/10

Super pele 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli 3D, jums ir, lai glābtu savu draudzeni Ieslodzījuma Pele pilsētā. Tavs uzdevums ir lidot caur pilsētu un saglabāt viņas atkal par papildu dzīvi atlīdzību. Uzmanies no ēkām vai kaut kas cits, kā jūs lidot - hitting viņiem sāp. Mēģiniet uzņemt super diriģents monētas, kas ir peldošs dažādos punktos spēlē, jo viņi dos jums bonusa punktus!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5922 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3371 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 18 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5922 reizes
Super Pele 3D

Vissvarīgākais, ietaupot viņai kļūst kritiska, kā jūs progress caur līmeņos, tāpēc jums būs peld daudz ātrāk katru reizi. Jums būs nepieciešama stabila roku un spēcīga sirds.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Super Pele 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Super Pele 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Super Pele 3D , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Super Pele 3D ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Super Pele 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Super Pele 3D
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204110
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136444
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80399
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!