Bezmaksas Spēles

T-Rex Londonā

Spēle dzīvnieki

T-rex londonā

T-Rex Londonā Novērtējums: 8/10

T-rex londonā spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jūs esat Tyrannosaurus Rex, kas ir sējas baidās Londonu. Uz katra ekrāna jūs informēs, cik daudz londonieši ir ēst. Izmantojot peli, lai novirzītu muti Tyrannosaurus, kā arī tiesības ēst pogu, pārējie kustības ir sakars ar galvenajiem datumiem. kad jūs esat ēdis visus cilvēkus šī ekrāna, jūs varat pāriet uz nākamo, jābūt uzmanīgiem šādās ekrānos, londonieši sāka apdedzinot savus ieročus, lai aizstāvētu sevi.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5662 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3655 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 30 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5662 reizes
T-Rex Londonā

Noteikti pārsteidzoši spēle, Londona un Tyrannosaurus, atrast visu slēptās sarkanās telefona kabīnes, vai slavenā angļu krogs, kas slēpj dreaded T-Rex, kas iet cauri Londonas ielās Londonā ēšanas visu iespējamo.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc T-Rex Londonā jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc T-Rex Londonā. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle T-Rex Londonā , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle T-Rex Londonā ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc T-Rex Londonā, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

T-Rex Londonā
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!