Bezmaksas Spēles

Telpa Kaķi Copter

Spēle dzīvnieki

Telpa kaķi copter

Telpa Kaķi Copter Novērtējums: 7/10

Telpa kaķi copter spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jūsu vieta kaķis ir iesprūst alā, un jums ir kontrolēt savu strūkla sakravāt vadīt to drošību. Viss, kas jums jādara, ir clic un turēt jebkurā vietā uz ekrāna, lai pārvietotu savu kaķi uz augšu, un atlaid, lai nolaistu lejā. Izvairīties no ieži un sienām alā, bet savākt pēc iespējas vairāk monētu, kā jūs varat. Cik tālu uz leju alā jūs varat darīt to?

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5853 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3336 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 14 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5853 reizes
Telpa Kaķi Copter

Tas ir klasisks copter spēli, izņemot helikopters ir kaķis tagad. To spēlēt, turēt savu pogu, lai saglabātu Copter gaisā. Ja jūs let iet, helikopters brīvais kritiens. Ja jūs turiet pogu pārāk ilgi, tas lidos pārāk augsts un hit top alā. Lai mēģinātu acheive līdzsvaru un lidot jūsu helikopters drošību.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Telpa Kaķi Copter jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Telpa Kaķi Copter. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Telpa Kaķi Copter , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Telpa Kaķi Copter ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Telpa Kaķi Copter, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Telpa Kaķi Copter
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!