Bezmaksas Spēles

Iebrukuma zirnekļiem

Spēle dzīvnieki

Iebrukuma zirnekļiem

Iebrukuma zirnekļiem Novērtējums: 5/10

Iebrukuma zirnekļiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Mēģināt izdzīvot uzbrukums zirnekļi! Jums ir jūsu galdauts pārtikas, kad tūkstošiem zirnekļi iebrukt jums. Jums ir aizstāvēt savu teritoriju. Šaut zirnekļi, lai nogalinātu viņus visus. Mērķis ir, lai izbeigtu visus šos dzīvniekus un izdzīvot. Ar peles norāda uz zirnekļa un klikšķini, lai šautu. Jums ir kontrolēt lodes, tu nevari šaut bez sajūtu. Mērķis un atvašu tam noklikšķinot peles labo pogu. Nogalināt visus šos briesmīgs dzīvniekiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 36807 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 477 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 3016 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 36807 reizes
Iebrukuma zirnekļiem

Jums ir izdzīvot uzbrukums tūkstošiem zirnekļveidīgo. Iebrukt jūsu galda, lai jūsu pārtiku. Jums ir atvašu savu ieroci daudz kadru, lai pabeigtu ar viņiem. Mērķis ar peli, notiek precīzāk tajā virzienā, kurāuzbrukums nāk. O norāda tieši katram dzīvniekam pirms noklikšķinot. Neļaujiet tam nokļūt pie jums, turēt savu pozīciju un novēršiebrukuma sasniedz jums. Mērķis ir izdzīvot invāziju un saņemt neviens dzīvnieks nāk pie jums. Nodarboties ar savu mērķi ar katru šāvienu. Netērējiet munīciju, jo jūs varat galu galā, ja jūs neesat rūpīgi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Iebrukuma zirnekļiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Iebrukuma zirnekļiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Iebrukuma zirnekļiem , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Iebrukuma zirnekļiem ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Iebrukuma zirnekļiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Iebrukuma zirnekļiem
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204281
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136579
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80564
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!