Bezmaksas Spēles

Trusis Pret Mutantu Dārzeņi

Spēle dzīvnieki

Trusis pret mutantu dārzeņi

Trusis Pret Mutantu Dārzeņi Novērtējums: 7/10

Trusis pret mutantu dārzeņi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli drosmīgs trusis ir saskarties ar to vien pret lielu armiju mutantu dārzeņus, kas mēģina to nogalināt. Bet ka citi dzīvnieki ir viņu pusē, un putni būs piliens ieročus jums būs jāsaskaras vieglāk ar dārzeņiem. Pārvietot trušu ar bultu taustiņiem un uzbrukt un šaut ar kosmosa bar šajā fun bezmaksas fleš spēle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15101 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1416 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 1250 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15101 reizes
Trusis Pret Mutantu Dārzeņi

Trusis kaujas spēle noslepkavots dārzeņi, augļi un dārzeņi mutanti uzbrukt zaķi, kas ir jāaizstāv ar koka klāja un pistoles, kas apvieno vārnu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Trusis Pret Mutantu Dārzeņi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Trusis Pret Mutantu Dārzeņi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Trusis Pret Mutantu Dārzeņi , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Trusis Pret Mutantu Dārzeņi ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Trusis Pret Mutantu Dārzeņi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Trusis Pret Mutantu Dārzeņi
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204406
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!