Bezmaksas Spēles

Uzsākt Pingvīni

Spēle dzīvnieki

Uzsākt pingvīni

Uzsākt Pingvīni Novērtējums: 6/10

Uzsākt pingvīni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šie pingvīni ir traks! Viņiem ir iespēja dzīt sevi uz ļoti augsts augstumā, tāpat kā tad, ja tie bija raķetes! Spēlē mērķis ir padarīt tās iet augsta kā viņi var, lai, pirmkārt, jums ir uzsākt tos, noklikšķinot uz tām. Kad viņi ir gaisā, jums ir jābūt uzmanīgiem, lai nomest tos, un, lai saglabātu klikšķinot uz tiem, lai viņi varētu saglabāt gūst augstumu. Kad jūs garām klikšķi, spēle ir beigusies!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6682 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3189 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 38 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6682 reizes
Uzsākt Pingvīni

Pingvīni ir suga lidojumu putnu, kas tiek izplatītas tikai dienvidu puslodē, jo īpaši augstas platuma grādos, piemēram, Dienvidpolu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Uzsākt Pingvīni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Uzsākt Pingvīni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Uzsākt Pingvīni , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Uzsākt Pingvīni ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Uzsākt Pingvīni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Uzsākt Pingvīni
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!