Bezmaksas Spēles

Varde Lidot Lācis

Spēle dzīvnieki

Varde lidot lācis

Varde Lidot Lācis Novērtējums: 7/10

Varde lidot lācis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Palīdziet varde šajā tiešsaistes spēli, kas būs ēst visas mušas katrā līmenī. Lai to izdarītu, jūs varat sākt savu mēli, lai noķertu tos vai pieturēties pie lietām, un arī jūs varat lēkt, lai pārvietotos pa skatuvi. Kad jums nozvejotas visas mušas jums iet uz nākamo līmeni. Jums būs jādomā nedaudz vairāk katrā līmenī, bet, ja jums ir problēmas nospiest?.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17185 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1204 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 982 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17185 reizes
Varde Lidot Lācis

Bezmaksas tiešsaistes spēle par varde nozvejojot lido ar savu mēli. Savvaļā, vardes un krupji baro ar savu mēli, kura ir pārklāta ar lipīgu vielu izmanto, lai nozvejas kukaiņi tie barojas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Varde Lidot Lācis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Varde Lidot Lācis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Varde Lidot Lācis , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Varde Lidot Lācis ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Varde Lidot Lācis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Varde Lidot Lācis
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!