Bezmaksas Spēles

Vāvere Spridzināšanas

Spēle dzīvnieki

Vāvere spridzināšanas

Vāvere Spridzināšanas Novērtējums: 4/10

Vāvere spridzināšanas spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas spēle ir par spridzināšanas vāvere. Šauj savu vāvere no lielgabala, lai savāktu visu rieksti, kā jūs varat. Savākt zvaigznes, vai hit putni un slēptās baddies, lai palielinātu savu rezultātu. Jūs varat nozvejas viņam uz uguns, lai noskaidrotu kuģa vienā šāvienu. pārspēt mērķa rezultātu, lai atbloķētu vairāk līmeņu un progresu. Tā satur 40 līmeņi, bonus raundi, mini spēles, 6 dažādi rieksti, 7 dažādas sienas un struktūras, vāveres, medaļas, un daudz, daudz vairāk.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7852 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2620 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 140 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7852 reizes
Vāvere Spridzināšanas

vāveres, lielgabali, lielgabala,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Vāvere Spridzināšanas jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Vāvere Spridzināšanas. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Vāvere Spridzināšanas , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Vāvere Spridzināšanas ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Vāvere Spridzināšanas, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Vāvere Spridzināšanas
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204281
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136579
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80564
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!