Bezmaksas Spēles

Virtuālā Kaķēns

Spēle dzīvnieki

Virtuālā kaķēns

Virtuālā Kaķēns Novērtējums: 6/10

Virtuālā kaķēns spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vai vēlaties, lai ir kaķis kā mājdzīvnieku? Ja jūs nevarat būt reāla, vismaz jūs varat rūpēties par šo kaķēns higiēnu. Jūs varat runāt par savu mikrofonu savienots ar datoru, to labi vanna, noslaucīt mēteli izmantojot žāvētājs, tīru zobus un noglaudīja kaķēns uz dažādām ķermeņa daļām. Šī adorable apelsīnu kaķis nāk uz jūsu datoru ar šo virtuālo pet spēli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 13607 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1418 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 906 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 13607 reizes
Virtuālā Kaķēns

Flash spēle virtuālā kaķis aprūpi. Tiešsaistes spēli virtuālā pet, kaķēns var mazgāt, sausa viņa matus vai suku zobus. Glāstīt šo kaķi kā savu virtuālo pet. Viņš vienmēr būs gaida jūs mūsu mājas lapā, lai jūs apmeklēt viņu jebkurā laikā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Virtuālā Kaķēns jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Virtuālā Kaķēns. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Virtuālā Kaķēns , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Virtuālā Kaķēns ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Virtuālā Kaķēns, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Virtuālā Kaķēns
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!