Bezmaksas Spēles

Vistas Lēcieni

Spēle dzīvnieki

Vistas lēcieni

Vistas Lēcieni Novērtējums: 8/10

Vistas lēcieni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir par padarot vistas lēkt un izvairīties no šķēršļiem. Ir trīs vistas šajā iemaņu spēle un katrs no viņiem negrib ēst. Lēkt pār šķēršļiem un vāc olas un mazos tārpi. Ja jums nav, jūs zaudējat sirds, un ja jūs izsīkšanai sirdis, jūs zaudēsiet! Tikai izmantot peli, lai klikšķinātu un vistas būs lēkt. Tā arī lēnām dodas turp, kur tā ir vērsta.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7539 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2753 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 36 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7539 reizes
Vistas Lēcieni

Kā viens no visizplatītākajiem un plaši mājdzīvnieku, ir vairāk vistu pasaulē nekā citām putnu sugām. Cilvēki turēt vistas galvenokārt kā avotu pārtikas, patēriņa gan gaļas un to olu. Vai Jūs zināt, ka cilvēki pirmie pieradināti cāļiem ir Indijas izcelsmes, ko izmanto attiecībā gailis cīņas?

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Vistas Lēcieni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Vistas Lēcieni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Vistas Lēcieni , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Vistas Lēcieni ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Vistas Lēcieni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Vistas Lēcieni
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136697
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!