Bezmaksas Spēles

Zebiekste ar Raķetēm

Spēle dzīvnieki

Zebiekste ar raķetēm

Zebiekste ar Raķetēm Novērtējums: 2/10

Zebiekste ar raķetēm spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, mērķis ir uzsākt zebiekste vērā mērķus katrā līmenī. Noklikšķiniet un turiet peli, lai pielāgotu leņķi un spēku, lai uzsāktu zebiekste ar raķešu. Mest to uz sienām, griestiem vai grīdas, lai sasniegtu sarežģītākajām jomām. Mēģiniet stick zebiekste tik tuvu centram mērķa, cik vien iespējams. Atbilst vai pārsniedz līmeni, pag, lai pārietu uz nākamo līmeni. Lai iegūtu maksimālu firepower, jums ir laikam tā, lai jūs uzsākt zebiekste, kad bultiņa ir tik liels, cik vien iespējams. Eksperimentēt ar dažādiem leņķiem, lai hit grūti mērķus. Iet uz līdzenas izvēlieties ekrāna, starp līmeņiem, lai redzētu karti uz nākamo līmeni.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5510 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3599 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 2.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5510 reizes
Zebiekste ar Raķetēm

Vienkārši mest zebiekste pie mērķus katrā līmenī. Turiet peles pogu, lai pielāgotu leņķi, kurā jums būs mest zebiekste, un pielāgot spēku, kurā raķešu tiks izmesti. Raķešu piepeši pie sienas, zemi, griesti, un viss, lai gūtu labumu no tā, lai sasniegtu savu mērķi. Mērķis rezultāts būs redzams augšējā labajā stūrī. Jums būs rezultāts vismaz, ka, lai pārietu uz nākamo līmeni. Ja jums atrast mazu mērķi, cenšas panākt to, jo rezultāts atlīdzība ir nenormāla.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zebiekste ar Raķetēm jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Zebiekste ar Raķetēm. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zebiekste ar Raķetēm , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Zebiekste ar Raķetēm ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zebiekste ar Raķetēm, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zebiekste ar Raķetēm
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204396
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136696
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80693
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!