Bezmaksas Spēles

zirnekļa mušas-hunter

Spēle dzīvnieki

Zirnekļa mušas-hunter

Zirnekļa mušas-hunter Novērtējums: 6/10

Zirnekļa mušas-hunter spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēja spēle starring kukaiņi ir balstīta uz populārās spēles, piemēram, "Cut virvi". Jums kontrolēt cute zirnekļa, kas ir jābūt līdzsvarā ar jūsu zirnekļa tīklu, lai attēlotu zaļās mušas. Jums ir jābūt uzmanīgiem, ka bites nevar sasniegt jums, vai ir jāsāk no jauna.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6873 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3607 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 128 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6873 reizes
zirnekļa mušas-hunter

Kārta zirnekļa izmanto tā tīmekļa šo spēli, lai ritinātu pa ekrānu. Kad zirneklis nozvejas lidot, ietiniet audumu pilnīgi. Tikai dreaded bites var pārtraukt šo zirnekli, tāpēc šūpoles un izvairīties no kļūst nozvejotas uz nākamo līmeni.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc zirnekļa mušas-hunter jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc zirnekļa mušas-hunter. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle zirnekļa mušas-hunter , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle zirnekļa mušas-hunter ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc zirnekļa mušas-hunter, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

zirnekļa mušas-hunter
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204108
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136443
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80397
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!