Bezmaksas Spēles

Zivis Medības Putni

Spēle dzīvnieki

Zivis medības putni

Zivis Medības Putni Novērtējums: 8/10

Zivis medības putni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, vienīgais mērķis ir panākt tik daudz putniem, kā jūs varat, lai score tik daudz punktus, kā jūs varat. Pārvietot maz zivju, izmantojiet bultiņu taustiņus uz tastatūras. Uzmanies no lielākām zivīm, tie būs ēst jums, tiklīdz tie skar tevi, tāpēc atcerieties, jūs vienmēr peldēt ātrāk nekā viņiem. Kad jūs izlēkt no virsmas, atcerieties, nevis zemi, uz salas, vai jūs die. Kā arī tad, ja jūs dariet lielākas zivis ēst jums. Lēkt cauri gredzeniem un hit purpura bumbas prēmijas.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5270 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3585 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5270 reizes
Zivis Medības Putni

Triks ir peldēt pa apli apkārt salai, lai iegūtu putnus ātrāk. Lai iegūtu vēl vairāk punktus, mēģiniet lekt caur riņķiem, kad jūs redzēt, vai tuvojas vairāk nekā vienu putnu uzreiz. Jūs spēlēt kā mazliet izsalcis zivīm, kas spēj lekt ir ļoti augsta, tāpēc jums nāksies izmantot savas spējas, lai noķertu putnus. Ja redzat purpura bumbu, panākt to, lai veiktu akrobātiskos trikus, kad jūs izlēkt no virsmas, kas būs nopelnīt jums vairāk punktus.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zivis Medības Putni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Zivis Medības Putni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zivis Medības Putni , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Zivis Medības Putni ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zivis Medības Putni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zivis Medības Putni
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!