Bezmaksas Spēles

Zivis Samazinās Zivis

Spēle dzīvnieki

Zivis samazinās zivis

Zivis Samazinās Zivis Novērtējums: 6/10

Zivis samazinās zivis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle ir ļoti vienkārša. Viss, kas jums būs jādara, ir pārvietot kaķi no kreisās uz labo pusi.Kaķis rīkos ligzdu, un punkts pārvietojas no kreisās uz labo, ir noķert tik daudz zivis, kā jūs varat, jo tas samazināsies no augšas, un tā kritīs ļoti lielu ātrumu. Būs daudz veidu zivis. Daži no tiem jums būs pat ir jāizvairās, jo tie, visticamāk, pauze savu tīklu, un tad jums būs nopirkt jaunu. Ja tas notiek, bet jums nav nekādu naudu, lai nopirktu jaunu, tad spēle ir beigusies.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5813 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3560 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 10 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5813 reizes
Zivis Samazinās Zivis

Kaķis turēt uz pārvietojas, līdz tas sasniedz ekrāna malu, kas nozīmē, ka jums būs tikai nospiest kreiso vai labo bultiņu vienreiz. Tas sarežģī spēli mazliet, jo zivis būs glabāt kļūst mazākas un samazinās ātrāk. Mēģināt padarīt kaķis sasniedz zivis, kad tas šķērso līniju. Dažādas zivis, ka jūs atradīsiet ir grundulis, karpas, laši, foreles, kas peld zivis, zuši, jūras zvaigzne, klauns zivis, milzu haizivis, uzpūšas, jūraszirdziņi, zelta zivis, gliemenes un garnelēm. Slikti tiem ir Marlins, ežiem, čaumalas un akmeņi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Zivis Samazinās Zivis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Dzīvnieki flash spēli sauc Zivis Samazinās Zivis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Zivis Samazinās Zivis , un tas ir saistīts ar Dzīvnieki. Mūsu jaunā spēle Zivis Samazinās Zivis ir viens no labākajiem spēles Dzīvnieki jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Zivis Samazinās Zivis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Zivis Samazinās Zivis
ATPAKAĻ

Dzīvnieki visvairāk spēlēja spēles

Charlie ir pīle SPĒLĒT ►

Charlie ir pīle

6
6 no 10 - 25350 balsis
Spēlēta
204405
reizes

Instrukcijas: mēģināt sasniegt beigām katrā līmenī, vācot monētas un dimanti. Jums ir, lai pārvarētu visus šķēršļus. Lekt par ienaidniekiem, jūs nogalināt. Platformas spēle, kas piedāvā cute pīle nosaukts Charlie. Run un lēkt pa līmeņiem, greifers ieročus un mēģināt izdzīvot. Jums ir jāiet uz mežu, kur dzīvnieki ir pakaļdzīšanās ...

bullis vs govs SPĒLĒT ►

Bullis vs govs

4
4 no 10 - 8394 balsis
Spēlēta
136703
reizes

Dzīvnieku jūsu izvēles (govs vai bullis) konkurē ar citām, kas maizi ēšanas konkurenci. Palīdzība jūsu sāncensis uzvarēt, noklikšķinot tik ātri, kā jūs varat pa kreisi poga peli ...

sīks piranja SPĒLĒT ►

Sīks piranja

6
6 no 10 - 8138 balsis
Spēlēta
80698
reizes

Jūs esat sīks piranja, bet ne pārāk ilgi! Jūsu mērķis ir peldēt ap un ēst tik maz zivju, cik vien iespējams, lai, iespējams, kļūt par milzīgu piranja. Esi uzmanīgs ne saņemt, ko nozvejojuši lielāks zivju, jo tās nebūs problēma ēšanas jums. Labu veiksmi!