Bezmaksas Spēles

Aizstāvēt Liellopi Liellopi

Spēle ferma

Aizstāvēt liellopi liellopi

Aizstāvēt Liellopi Liellopi Novērtējums: 4/10

Aizstāvēt liellopi liellopi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā dzīvnieki spēli, jums ir aizstāvēt liellopu par skeletiem, kas jums ir, lai nogalinātu viņus. Spēles noteikumi: 1. Jūs impulsa kreiso pogu peli, lai izvēlētos govi. 2. Jūs impulsa kreiso pogu peli, lai izvēlētos ieroci govs, kas ir izvēlējies jums. Ieročus, var izvēlēties, ko jūs esat starp piena, zāle, atkritumi un putekļi. 3. Jūs pārvietot govi, kas ir izvēlējies ko jūs ar peli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17188 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1045 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 582 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17188 reizes
Aizstāvēt Liellopi Liellopi

govis, skeletiem, ierocis,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Aizstāvēt Liellopi Liellopi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Ferma flash spēli sauc Aizstāvēt Liellopi Liellopi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Aizstāvēt Liellopi Liellopi , un tas ir saistīts ar Ferma. Mūsu jaunā spēle Aizstāvēt Liellopi Liellopi ir viens no labākajiem spēles Ferma jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Aizstāvēt Liellopi Liellopi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Aizstāvēt Liellopi Liellopi
ATPAKAĻ

Ferma visvairāk spēlēja spēles

Saimniecība SPĒLĒT ►

Saimniecība

6
6 no 10 - 10476 balsis
Spēlēta
84199
reizes

Šajā spēlē, jums ir nopirkt kultūrām, kas ir atrodami no augšējā kreisajā izvēlnē, ievietot tos savā laukus un nospiediet apakšā, kas ir atrodams augšējā labajā daļā, nodot nākamajam pagriezienam. Kultūras: kukurūza, kokvilna, kvieši un zemesrieksti. Varat arī pirkt dzīvniekus un citus pakalpojumus. Dzīvnieki, kurus var iegādāties, ir šādi: cūkas, vistas, ...

Glābšanas Lauksaimniecības Dzīvnieku SPĒLĒT ►

Glābšanas lauksaimniecības dzīvnieku

5
5 no 10 - 1412 balsis
Spēlēta
29247
reizes

Šajā spēlē, jums ir, lai saglabātu lauksaimniecības dzīvniekiem. Lai palīdzētu viņiem, jums ir noklikšķiniet uz dzīvnieka, ka dators tev saka, pulsing kreiso pogu peli. Jūs saņemsiet punktus, kad jūs noklikšķiniet uz dzīvnieku, dators saka, lai jūs un jūsu punkts būs 0 kad jūs neizdoties. Jums iet līmenī, kad jūs sasniegsiet punktu skaitu, ka dators tev saka. Daži dzīvn ...

Saimniecība Mānija 2 SPĒLĒT ►

Saimniecība mānija 2

5
5 no 10 - 1510 balsis
Spēlēta
22822
reizes

Vai jūs vēlaties sākt lauksaimniecību? Nepalaid garām savu iespēju ar šo bezmaksas tiešsaistes spēles! Apgūt jaunas prasmes, iegādāties modernu aprīkojumu un rūpēties par jūsu ģimenes, lai padarītu savu saimniecību izskatīties labāk un jaukāku!