Bezmaksas Spēles

Spēlējot Blackjack

Spēle kāršu

Spēlējot blackjack

Spēlējot Blackjack Novērtējums: 7/10

Spēlējot blackjack spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā atkarību karti spēli, jums spēlēt acīti. Vispirms jūs derības, sākot vismaz $ 100 un noklikšķināt ar peli, uz monētām, ja jūs vēlaties, lai palielinātu. Kad esat veicis likmi, sākat spēlēt. Jūs redzēsiet 2 vēstulēm redzams, un ja vēlaties citu karti noklikšķiniet ar peli, jo pogas, kas izvirza Rezultāts, noklikšķinot ar peli, jo pogas, kas liek stāvēt, ja jūs nevēlaties, lai citi karte un jūs noklikšķināt , ar peli, jo pogas, kas izvirza divreiz, ja jūs vēlaties dubultā likme, ir tiesīgs saņemt tikai vienu karti. Gadījumā, ja balsis dalās vienādi, nauda tiek atgriezta.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15030 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1329 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 516 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15030 reizes
Spēlējot Blackjack

Kazino, Blackjack, Amerikāņu spēle,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Spēlējot Blackjack jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Spēlējot Blackjack. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Spēlējot Blackjack , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Spēlējot Blackjack ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Spēlējot Blackjack, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Spēlējot Blackjack
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681794
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42331
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37572
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.