Bezmaksas Spēles

UNO kartes

Spēle kāršu

Uno kartes

UNO kartes Novērtējums: 6/10

Uno kartes spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parādās virs kaudzi ar vēstulēm. Daudz speciālām kartēm, piemēram, Joker, kas ļauj ievietot jebkuru karti, izlaidiet maiņu vai mainīt virzienu spēli. Jums patīk spēlēties ar kartēm.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 1681651 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 191644 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 1681651 reizes
UNO kartes

Spēlēt UNO tiešsaistē. Kāršu spēle, kur jums ir atstāt visas savas kārtis uz galda. Mērķis ir būtpirmais, lai piliens visas savas kārtis uz galda. Jums ir jāskatās uz augšu karti, lai redzētu, kāda krāsa un numuru, kas jums ir piliens vienu vienā krāsā vai to pašu numuru, kāds. Ir daži, kas darīt īpašas lietas, piemēram, soda naudas, mainīt virzienu vai lēkt spēles dalībniekiem. Ļoti interesants un atkarību, nāk šī versija klasiskās galda spēle, bet ar Disney rakstzīmes. Pārliecināts, ka jūs pavadīt labu mazliet jautrības.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc UNO kartes jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc UNO kartes. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle UNO kartes , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle UNO kartes ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc UNO kartes, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

UNO kartes
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42197
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37465
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.

13 ir uzvarētājs! SPĒLĒT ►

13 ir uzvarētājs!

4
4 no 10 - 1372 balsis
Spēlēta
25959
reizes

Tukši jomā! Apvienot kartes, līdz jūs sasniedzat 13! instrukcijas: iegūt 13 ar vienu vai divus kartes! kā tas ir viens, karalis ir 13, karaliene ir 12, Jack ir 11, kā arī kartes ar numuriem tās atbilst vērtībai, ka numuru. Apvienot kartes un skaidri tabulu!