Bezmaksas Spēles

burvju Swami's atriebties!

Spēle kāršu

Burvju swami's atriebties!

Burvju Swami's atriebties! Novērtējums: 4/10

Burvju swami's atriebties! spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ļaujiet burvju Swami pikējošais jūsu galvu un justies viņa burvju pieskarties jūsu dvēsele. norādījumus: izvēlēties karti un noklikšķiniet uz pogas (kas noteikts 1, kas 2 vai iestatīt 3) - vieta, kur jūsu kartes ir. burvju Swami shuffles kartes un paredz tos vēlreiz. Izvēlieties otro reizi. burvju Swami tagad shuffles kartes vienu pēdējo reizi. Izvēlieties savu komplektu un burvju Swami zina tieši to, ko karti jūs noplūktiem!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9582 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1879 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 446 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9582 reizes
burvju Swami's atriebties!

burvju, Swami, kartēm, zīlnieks, zīlniece,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc burvju Swami's atriebties! jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc burvju Swami's atriebties!. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle burvju Swami's atriebties! , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle burvju Swami's atriebties! ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc burvju Swami's atriebties!, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

burvju Swami's atriebties!
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681801
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42337
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37579
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.