Bezmaksas Spēles

golfa solitārs

Spēle kāršu

Golfa solitārs

Golfa solitārs Novērtējums: 4/10

Golfa solitārs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens spēlētājs spēlē, var būt dažas jautri laiku bez spēlēt pret nevienam.Spēle pacietības, prasmes un inteliģenci.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 42337 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 409 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 3434 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 42337 reizes
golfa solitārs

kāršu spēle ir klasisks galda spēle, Solitaire. Ir visas kārtis uz klāja pagarināts ap galdu, visas kārtis uz augšu, redzēt krāsas un ciparus. Ir divi pāļi apakšā. Jums ir veikt visas kārtis uz zemāk pāļi.Šīs spēles mērķis ir, lai notīrītu visu ekrānu, un ka neviena vēstule augšpusē. Jums ir vieta karti, kas ir tādā pašā krāsā pār otru, un tas ir lielāks skaits vai zemāka par to.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc golfa solitārs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc golfa solitārs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle golfa solitārs , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle golfa solitārs ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc golfa solitārs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

golfa solitārs
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681801
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37579
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.

13 ir uzvarētājs! SPĒLĒT ►

13 ir uzvarētājs!

4
4 no 10 - 1372 balsis
Spēlēta
26085
reizes

Tukši jomā! Apvienot kartes, līdz jūs sasniedzat 13! instrukcijas: iegūt 13 ar vienu vai divus kartes! kā tas ir viens, karalis ir 13, karaliene ir 12, Jack ir 11, kā arī kartes ar numuriem tās atbilst vērtībai, ka numuru. Apvienot kartes un skaidri tabulu!