Bezmaksas Spēles

Pokers slampāt

Spēle kāršu

Pokers slampāt

Pokers slampāt Novērtējums: 7/10

Pokers slampāt spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Pokers slampāt ir spēle, kas spēļu kārtis blokiem. Šie kvadrātveida bloki pārstāv kārtis franču klāja, un jums ir apkopot labāko 5 kāršu pokera kombināciju izzust. Lai pārvietotu blokus, jūs varat izmantot sānu bultu taustiņus, lai pagrieztu gabali izmantot vertikālo bultas un nolaisties ātri daļām, izmantojot atstarpes taustiņu. Jums ir savākt piecus blokus horizontāli vai vertikāli, lai veidotu dažādas pokera rokas, kas parādās sarakstā labajā pusē.Labāk jūs puses, labāku rezultātu jūs saņemsiet. Iemācīties spēlēt pokeru ar šo spēli, maisījumi kārtis ar blokiem spēles ar Tetris stilā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11018 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1918 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 398 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11018 reizes
Pokers slampāt

Šī tiešsaistes spēle ir spēle versija Tetris, kurā jums ir, lai novērstu blokus kolektīvā pokera rokas. Ar šo spēli jūs varat uzzināt, kā spēlēt šo tautas kāršu spēle, ko savādāk. Kad jūs saņemsiet pietiekami daudz punktu jūs varat sasniegt nākamo līmeni, un tur būs dažas izmaiņas, un parādīsies jauna veida gabaliem. Kad jūs iet par posmu, grūtības līmenis būs augstāks, tāpēc jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai novietotu blokus visatbilstošākajā vietā, lai palielinātu savu rezultātu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pokers slampāt jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Pokers slampāt. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pokers slampāt , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Pokers slampāt ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pokers slampāt, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pokers slampāt
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681801
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42337
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37579
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.