Bezmaksas Spēles

Nepietiekamās solitārs

Spēle kāršu

Nepietiekamās solitārs

Nepietiekamās solitārs Novērtējums: 6/10

Nepietiekamās solitārs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 37579 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 485 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 2770 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 37579 reizes
Nepietiekamās solitārs

Solitārs, kartēm, trūkumus, smadzeņu zobgali ",

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Nepietiekamās solitārs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Nepietiekamās solitārs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Nepietiekamās solitārs , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Nepietiekamās solitārs ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Nepietiekamās solitārs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Nepietiekamās solitārs
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681801
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42337
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

13 ir uzvarētājs! SPĒLĒT ►

13 ir uzvarētājs!

4
4 no 10 - 1372 balsis
Spēlēta
26085
reizes

Tukši jomā! Apvienot kartes, līdz jūs sasniedzat 13! instrukcijas: iegūt 13 ar vienu vai divus kartes! kā tas ir viens, karalis ir 13, karaliene ir 12, Jack ir 11, kā arī kartes ar numuriem tās atbilst vērtībai, ka numuru. Apvienot kartes un skaidri tabulu!