Bezmaksas Spēles

Pils Kara Kāršu Spēle

Spēle kāršu

Pils kara kāršu spēle

Pils Kara Kāršu Spēle Novērtējums: 4/10

Pils kara kāršu spēle spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Tavs uzdevums ir sagraut jūsu ienaidnieka pili vai būt pirmais, lai izveidotu 100 stāvu pils. Sasmalcina vai jāsasmalcina šo karti spēli!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 10284 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2049 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 168 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 10284 reizes
Pils Kara Kāršu Spēle

kāršu spēle, lomu kāršu spēle, pilis, cietoksnis,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pils Kara Kāršu Spēle jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Pils Kara Kāršu Spēle. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pils Kara Kāršu Spēle , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Pils Kara Kāršu Spēle ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pils Kara Kāršu Spēle, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pils Kara Kāršu Spēle
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681464
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42045
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37332
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.