Bezmaksas Spēles

Pokers Tiešsaistē Bez Maksas

Spēle kāršu

Pokers tiešsaistē bez maksas

Pokers Tiešsaistē Bez Maksas Novērtējums: 8/10

Pokers tiešsaistē bez maksas spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ja jums patīk spēlēt pokeru un spekulēt, bet nevēlaties tērēt naudu, kas šajā tiešsaistē pokera spēlē varat bet virtuālo naudu. Beidzot jūs varat spēlēt pilnīgi bezmaksas pokera tiešsaistē pret cilvēkiem visā pasaulē. Šī pokera spēle ir pieejama daudzās dažādās valodās, atrast jums un baudīt spēli. Ja jūs nevarat spēlēt vienā spēlē apmācība jums būs mācīties un sāktu pokerā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7481 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2994 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 12 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7481 reizes
Pokers Tiešsaistē Bez Maksas

Spēle Pokers tiešsaistē bez maksas, vieta, kur spēlēt bezmaksas pokera spēles bez derības reālu naudu, tikai virtuālas punktus. Jūs varat izvēlēties savu iemiesojumu reģistrēt savu kontu par brīvu, un jūs varat nopelnīt punktus, lai saglabātu spēles par brīvu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pokers Tiešsaistē Bez Maksas jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Pokers Tiešsaistē Bez Maksas. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pokers Tiešsaistē Bez Maksas , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Pokers Tiešsaistē Bez Maksas ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pokers Tiešsaistē Bez Maksas, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pokers Tiešsaistē Bez Maksas
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681464
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42046
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37333
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.