Bezmaksas Spēles

Spēlē Kartes

Spēle kāršu

Spēlē kartes

Spēlē Kartes Novērtējums: 5/10

Spēlē kartes spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Viens Japānas imperators ir nolēmis precēties viņa meitu, jo viņam nav dēli. Viņa bija diezgan, un ir adored ar dažiem vīriešiem. Tā meitene izvēlējās četri jaunieši no simts un organizēja konkurenci starp tiem. Viņi bija sacerēt vārsmas, dejot ar meiteni, lai salīdzinātu spēku ar otru un darboties, bet to pilnvaras izrādījās vienāds. Tad imperators sacīja, ka viņi spēlē kārtis, un uzvarētājs būs precēt princesi. Kuriem bija interesanti un visi cilvēki gāja, lai redzētu spēli. Precinieki bija spēlē Japānas Baccarat. Tā bija saspringta cīņa un viens zēns ieguva daudz naudas un Japānas impērijas pusē. Tagad jums ir jāpierāda, ka tu esi labs spēlētājs. Par to, bet ar monētām, kas parādās ekrāna apakšējā daļā, uzklikšķinot ar peli uz tiem, un velkot tos loku ", kas liek spēlētājam un sāk spēlēt.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11066 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1864 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 264 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11066 reizes
Spēlē Kartes

Poker, Blackjack, Bridge,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Spēlē Kartes jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Kāršu flash spēli sauc Spēlē Kartes. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Spēlē Kartes , un tas ir saistīts ar Kāršu. Mūsu jaunā spēle Spēlē Kartes ir viens no labākajiem spēles Kāršu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Spēlē Kartes, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Spēlē Kartes
ATPAKAĻ

Kāršu visvairāk spēlēja spēles

UNO kartes SPĒLĒT ►

Uno kartes

6
6 no 10 - 191644 balsis
Spēlēta
1681801
reizes

Klasisks UNO kāršu spēle spēlēt tiešsaistē. Tu spēlē pret 3 citiem spēlētājiem, šajā gadījumā jūsu dators dara visu trīs rakstzīmes. Tā ir bijusi arpeli un mērķis spēle ir pietrūkt karšu pirmās. Jūs nopelnīt punktus. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles. Tev ir jānoliek kārtis irtādā pašā krāsā vaipats numurs, kas parād ...

golfa solitārs SPĒLĒT ►

Golfa solitārs

4
4 no 10 - 3434 balsis
Spēlēta
42337
reizes

Pāriet visas kartes, kas ir izkaisīti pa ekrānu ar klājā kartes. Jūs varat pārvietot tikai karti, kas ir augstāka vai zemāka par top karti no kaudzes uz labo punktu. Jūs varat pievienot arī vēstuli Pagriezts klāja. Apskatīt zīmēšanas kartes un izmantot tos, lai dotos likvidējot citus kārtis uz galda. Mērķis ir, lai attīrītu visu tabulu, kartes, kas ir plaši izplatīta. Viens sp ...

Nepietiekamās solitārs SPĒLĒT ►

Nepietiekamās solitārs

6
6 no 10 - 2770 balsis
Spēlēta
37579
reizes

Sakārtot kartes tā, ka kartes katrā rindā aiziet no 2 līdz K un kuri ir tāda paša pašu. Ja ir atšķirības, lai tiesības uz kartes, Jūs varat pārvietot karti, kas ir par vienu un to pašu uzvalku un vienu punktu augstāka. Ja atšķirība ir pie leftmost vietu, tad var jāattālinās 2 tai. Ja jūs vairs nevar pārvietot, nospiediet dīdīties pogai, lai jaukt kartes, kas nav kārtībā.