Bezmaksas Spēles

Labirints 3D

Spēle labirints

Labirints 3d

Labirints 3D Novērtējums: 7/10

Labirints 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle ir vēl viens 3D smadzeņu uzdzīve. Pārvietoties šajā 3D labirints un mēģināt izkļūt pirms laika beigām. Jums ir atslēgt durvis, lai padarītu galīgo izeju, tāpēc atcerieties, lai atrastu atslēgu pirmās. Ja jums liekas, slinks, justies brīvi izmantot āmuru, lai nojauktu sienas ... ja jums atrast vienu. Arī mēģināt atrast karti, lai palīdzētu jums jūsu meklējumos. Izmanto bultu taustiņus, lai pārvietotos. Labu veiksmi!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7447 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3055 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 24 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7447 reizes
Labirints 3D

Labirints video spēles ir video spēles žanrs apraksts pirmo reizi izmantoja žurnālisti laikā 1980, lai aprakstītu jebkuru spēli, kurā viss spēles laukums bija labirints.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Labirints 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Labirints flash spēli sauc Labirints 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Labirints 3D , un tas ir saistīts ar Labirints. Mūsu jaunā spēle Labirints 3D ir viens no labākajiem spēles Labirints jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Labirints 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Labirints 3D
ATPAKAĻ

Labirints visvairāk spēlēja spēles

Labirints SPĒLĒT ►

Labirints

6
6 no 10 - 6010 balsis
Spēlēta
53018
reizes

Katru otro skaits šajā multi līmenis labirints spēle. Draw līnija tik ātri, kā jūs varat, ņemot vērā īsāko maršrutu. Īsākā līnijas un ātrāk jūs, jo vairāk punktus jūs saņemsiet! norādījumus: noklikšķiniet uz zvaigznītes un iet caur labirints, lai nokļūtu līdz finiša līnijai.

Atbrīvot Princesi SPĒLĒT ►

Atbrīvot princesi

3
3 no 10 - 5606 balsis
Spēlēta
50228
reizes

Princese Ķirbju ir nolaupīti ar ļaunu Gordon. Ja jūs vēlaties, lai glābtu viņas jums ir jāpārvar 30 labirints, ka Gordons ir izveidots. Šajos labirints, Jums ir apkopot visu konfektes kukurūza, izvairoties Gordon\'s henchmen. Gordon\'s henchmen ir izslāpuši nūjas, ļauno banāni, spokiem, un citi.

Lielo aizbēgt SPĒLĒT ►

Lielo aizbēgt

6
6 no 10 - 5536 balsis
Spēlēta
40936
reizes

Liela cietumā glābšanās spēli! Centieties, lai izvairītos no cietumā jūsu self. Nākamā versija būs 2 atskaņotājs režīmā! Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotu.