Bezmaksas Spēles

Labirints konfektes

Spēle labirints

Labirints konfektes

Labirints konfektes Novērtējums: 6/10

Labirints konfektes spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Klikšķiniet uz galdiem par bumbu ar ārvalstnieka iekšpusē doties tālāk. Jums ir padarīt bumbu ar ārvalstnieka iekšpusē izietu visus līmeņus un visu ceļu caur. Jums ir apkopot visu iespējamo Candy gar ceļu. Klikšķiniet skrūves galdus tie pārvietojas un pārtraukt iet bumbiņu savā ceļā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5497 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3657 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5497 reizes
Labirints konfektes

Ārzemnieks iekšā sfēras, un ir jāņem tūre labirints. Jums ir, lai palīdzētu bumbu visu ceļu cauri un savāc visu iespējamo Candy gar ceļu. Jums ir noklikšķiniet uz tabulas virzīties pareizajā virzienā, lai bumba var turpināt ceļu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Labirints konfektes jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Labirints flash spēli sauc Labirints konfektes. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Labirints konfektes , un tas ir saistīts ar Labirints. Mūsu jaunā spēle Labirints konfektes ir viens no labākajiem spēles Labirints jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Labirints konfektes, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Labirints konfektes
ATPAKAĻ

Labirints visvairāk spēlēja spēles

Labirints SPĒLĒT ►

Labirints

6
6 no 10 - 6010 balsis
Spēlēta
53018
reizes

Katru otro skaits šajā multi līmenis labirints spēle. Draw līnija tik ātri, kā jūs varat, ņemot vērā īsāko maršrutu. Īsākā līnijas un ātrāk jūs, jo vairāk punktus jūs saņemsiet! norādījumus: noklikšķiniet uz zvaigznītes un iet caur labirints, lai nokļūtu līdz finiša līnijai.

Atbrīvot Princesi SPĒLĒT ►

Atbrīvot princesi

3
3 no 10 - 5606 balsis
Spēlēta
50228
reizes

Princese Ķirbju ir nolaupīti ar ļaunu Gordon. Ja jūs vēlaties, lai glābtu viņas jums ir jāpārvar 30 labirints, ka Gordons ir izveidots. Šajos labirints, Jums ir apkopot visu konfektes kukurūza, izvairoties Gordon\'s henchmen. Gordon\'s henchmen ir izslāpuši nūjas, ļauno banāni, spokiem, un citi.

Lielo aizbēgt SPĒLĒT ►

Lielo aizbēgt

6
6 no 10 - 5536 balsis
Spēlēta
40937
reizes

Liela cietumā glābšanās spēli! Centieties, lai izvairītos no cietumā jūsu self. Nākamā versija būs 2 atskaņotājs režīmā! Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotu.