Bezmaksas Spēles

Octopus zem jūras

Spēle labirints

Octopus zem jūras

Octopus zem jūras Novērtējums: 10/10

Octopus zem jūras spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Atkarību spēle ar lielu grafikas, kur jūs esat astoņkāja peldi pa jūru mācīšanos darīt lietas ar saviem taustekļiem. Viņš iemīlas citā sieviešu Rosita krāsu un kaklasaiti astoņkājiem un ir tramdīt jūras gultni. Viņš tiksies ar grūtībām, kas būs, lai pārvarētu šķēršļus, akmeņi, kas stāv ceļā. Tā ir bijusi ar peli un klaviatūru un zīmējumiem, spēle pati jums sniegt norādījumus, lai jūs varētu iemācīties pārvaldīt astoņkāji.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5364 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3682 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 10.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Novērtējums pamatojas uz 2 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5364 reizes
Octopus zem jūras

Atšķirīgs labirints, kā tas attīstās zem jūras, un tas slidens efekts peldēt zem ūdens, un lec ārā no ūdens. Nav šaubu, tas spēli neapzināts stundām, jo ​​tas ir ļoti atkarību un ir ļoti izpildīts. Tas noteikti būs viens no visvairāk spēlēja spēles tīmeklī.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Octopus zem jūras jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Labirints flash spēli sauc Octopus zem jūras. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Octopus zem jūras , un tas ir saistīts ar Labirints. Mūsu jaunā spēle Octopus zem jūras ir viens no labākajiem spēles Labirints jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Octopus zem jūras, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Octopus zem jūras
ATPAKAĻ

Labirints visvairāk spēlēja spēles

Labirints SPĒLĒT ►

Labirints

6
6 no 10 - 6010 balsis
Spēlēta
53018
reizes

Katru otro skaits šajā multi līmenis labirints spēle. Draw līnija tik ātri, kā jūs varat, ņemot vērā īsāko maršrutu. Īsākā līnijas un ātrāk jūs, jo vairāk punktus jūs saņemsiet! norādījumus: noklikšķiniet uz zvaigznītes un iet caur labirints, lai nokļūtu līdz finiša līnijai.

Atbrīvot Princesi SPĒLĒT ►

Atbrīvot princesi

3
3 no 10 - 5606 balsis
Spēlēta
50228
reizes

Princese Ķirbju ir nolaupīti ar ļaunu Gordon. Ja jūs vēlaties, lai glābtu viņas jums ir jāpārvar 30 labirints, ka Gordons ir izveidots. Šajos labirints, Jums ir apkopot visu konfektes kukurūza, izvairoties Gordon\'s henchmen. Gordon\'s henchmen ir izslāpuši nūjas, ļauno banāni, spokiem, un citi.

Lielo aizbēgt SPĒLĒT ►

Lielo aizbēgt

6
6 no 10 - 5536 balsis
Spēlēta
40936
reizes

Liela cietumā glābšanās spēli! Centieties, lai izvairītos no cietumā jūsu self. Nākamā versija būs 2 atskaņotājs režīmā! Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotu.