Bezmaksas Spēles

3D Gaisa Uzbrukums

Spēle lidošanas

3d gaisa uzbrukums

3D Gaisa Uzbrukums Novērtējums: 6/10

3d gaisa uzbrukums spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, jums tikai jāuztraucas par kreiso un labo taustiņus, lai vadītu kuģi un starpdevējs lai šautu. Protams, jums ir mērķis iznīcināt ienaidniekus, bet to, kas patiešām padara jautru, izņemot no tās vienkāršības, ir tās apdullināšanu 3D grafika. Izmēģiniet to un redzēt, cik tālu jūs varat iegūt!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8857 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2172 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 138 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8857 reizes
3D Gaisa Uzbrukums

Kosmosa kuģis, vai kosmosa, ir transportlīdzeklis, kas paredzēts, lai lidojums kosmosā. Lidojumi kosmosā ir lidojums uz vai caur kosmosā. Tas var notikt ar vai bez cilvēkiem uz kuģa. Šī spēle ir par sacīkstēm ar kosmosa kuģiem. Sporta sacensības ir sacensības ātruma, pret mērķi, piemēram, pulksteni vai uz konkrētu jautājumu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc 3D Gaisa Uzbrukums jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Lidošanas flash spēli sauc 3D Gaisa Uzbrukums. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle 3D Gaisa Uzbrukums , un tas ir saistīts ar Lidošanas. Mūsu jaunā spēle 3D Gaisa Uzbrukums ir viens no labākajiem spēles Lidošanas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc 3D Gaisa Uzbrukums, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

3D Gaisa Uzbrukums
ATPAKAĻ

Lidošanas visvairāk spēlēja spēles

pasažieru iekāpšana SPĒLĒT ►

Pasažieru iekāpšana

6
6 no 10 - 13628 balsis
Spēlēta
131211
reizes

Veikt pasažieriem, kur viņi vēlas iet, pirms tās sākas no pacietību. Jo ātrāk jūs lietojat tos, kur laimīgāki tās ir, un augstākais rādītājs jums. Pasažiera galvas liecina, cik daudz pacietības viņš vai viņa ir kreisajā pusē. Krāsu viņa krekls norāda galamērķa viņš vai viņa vēlas, lai nokļūtu, burts viņa t-krekls ir pirmais burts viņa ...

Lidmašīna nemaksāšanu SPĒLĒT ►

Lidmašīna nemaksāšanu

7
7 no 10 - 12798 balsis
Spēlēta
114434
reizes

Šis ir viens no labākajiem spēles bēgšanas gaisā, kur jums ir izvairīties lidmašīnas ar savu helikopteru, bet tas ir iespējams. Spēle instrukcijas: izmantot peli, lai izvairītos no lidmašīnas, jo, ja jūs zaudējat spēli spēlēt. Jums ir izvairīties no kara lidmašīnas peld debesīs. Ir drošības zonu ap katru plaknes, ja iepirkumi beigsies spēle. Jums ir jābūt labas iemaņas ar lido ...

Apgrozībā Lidmašīnu SPĒLĒT ►

Apgrozībā lidmašīnu

5
5 no 10 - 7556 balsis
Spēlēta
78643
reizes

Šajā spēlē, jums ir pārvaldīt lidostu pacelšanos un nolaišanos, lai izvairītos no sadursmēm un samazinātu kavēšanos. Strādāt ātri, bet saglabāt modrību attiecībā uz satiksmes konfliktus. Lai izvairītos no lidmašīnas satiksmi, noklikšķiniet uz gaisa kuģi, kas parādās vadības panelī, kur jums var sniegt pacelšanās un nosēšanās.