Bezmaksas Spēles

klasisks divplāksnis

Spēle lidošanas

Klasisks divplāksnis

Klasisks divplāksnis Novērtējums: 6/10

Klasisks divplāksnis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Divplāksnis kaujas spēle par vienu vai diviem spēlētājiem. Instrukcijas: Nospiediet 1, lai sāktu. Spēlētājs 1: "Q", lai sāktu šaušana, "W", lai palielinātu un "", lai zaudēt. Spēlētājs 2: "O", lai sāktu šaušana, "P" par uzsākšanu un "L", lai lejupielādētu. Pārvietot savu lidmašīnu caur debesīm un vajāt visi desantēšanai krīt no debesīm. Just izvēlēties virzienu un mēģināt iekarot visus ienaidniekus krīt no debesīm. Tas ir vienkāršs lidmašīna, bet tas ir ļoti atkarību un jautri. Iznīcināt visus ienaidnieka iekārtas. Shoot izpletni, lai noķertu tos. Jūs varat paslēpt mākoņos.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 19004 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1023 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1358 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 19004 reizes
klasisks divplāksnis

Klasisks lidmašīna spēle. Mēs esam teritorijā kara, un jums ir izmantot savu mazo lidmašīnu, lai aizsargātu valsti. Ir iebrukums un izpletņi nokrīt no citiem gaisa kuģiem. Jums ir, lai saņemtu kādu no tām sasniedz grīdas. Šauj savu lidmašīnu, lai nozvejas. Kustība tiek darīts, izvēloties virzienu ar kontroles un virzīties šajā virzienā. Šaut ienaidniekus, lai iznīcinātu tos. Lai gan lidojuma kontroles un pretoties tik ilgi, cik vien iespējams. Mākoņi var palīdzēt jums paslēpt savu kuģi. Spēlēt un baudīt šo fun spēli.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc klasisks divplāksnis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Lidošanas flash spēli sauc klasisks divplāksnis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle klasisks divplāksnis , un tas ir saistīts ar Lidošanas. Mūsu jaunā spēle klasisks divplāksnis ir viens no labākajiem spēles Lidošanas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc klasisks divplāksnis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

klasisks divplāksnis
ATPAKAĻ

Lidošanas visvairāk spēlēja spēles

pasažieru iekāpšana SPĒLĒT ►

Pasažieru iekāpšana

6
6 no 10 - 13628 balsis
Spēlēta
131344
reizes

Veikt pasažieriem, kur viņi vēlas iet, pirms tās sākas no pacietību. Jo ātrāk jūs lietojat tos, kur laimīgāki tās ir, un augstākais rādītājs jums. Pasažiera galvas liecina, cik daudz pacietības viņš vai viņa ir kreisajā pusē. Krāsu viņa krekls norāda galamērķa viņš vai viņa vēlas, lai nokļūtu, burts viņa t-krekls ir pirmais burts viņa ...

Lidmašīna nemaksāšanu SPĒLĒT ►

Lidmašīna nemaksāšanu

7
7 no 10 - 12798 balsis
Spēlēta
114556
reizes

Šis ir viens no labākajiem spēles bēgšanas gaisā, kur jums ir izvairīties lidmašīnas ar savu helikopteru, bet tas ir iespējams. Spēle instrukcijas: izmantot peli, lai izvairītos no lidmašīnas, jo, ja jūs zaudējat spēli spēlēt. Jums ir izvairīties no kara lidmašīnas peld debesīs. Ir drošības zonu ap katru plaknes, ja iepirkumi beigsies spēle. Jums ir jābūt labas iemaņas ar lido ...

Apgrozībā Lidmašīnu SPĒLĒT ►

Apgrozībā lidmašīnu

5
5 no 10 - 7556 balsis
Spēlēta
78772
reizes

Šajā spēlē, jums ir pārvaldīt lidostu pacelšanos un nolaišanos, lai izvairītos no sadursmēm un samazinātu kavēšanos. Strādāt ātri, bet saglabāt modrību attiecībā uz satiksmes konfliktus. Lai izvairītos no lidmašīnas satiksmi, noklikšķiniet uz gaisa kuģi, kas parādās vadības panelī, kur jums var sniegt pacelšanās un nosēšanās.