Bezmaksas Spēles

Lidaparātu un Kuģu Kari

Spēle lidošanas

Lidaparātu un kuģu kari

Lidaparātu un Kuģu Kari Novērtējums: 5/10

Lidaparātu un kuģu kari spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā bezmaksas tiešsaistes 3D spēle, tu uzvelc veikls lidmašīnu bruņojušies ar diviem ātras uguns ložmetēji un pretkuģu torpēdu raķetes. Gaisa skauts ir kāpurķēžu slepeno jūras koridorus ienaidnieks izmanto, lai nodrošinātu stratēģisku kravu uz kaujas laukā. Tavs uzdevums ir iznīcināt ienaidnieka pārvadājumus. Rūpējas, lai gan: transports tiek pavadībā ienaidnieks militārās flotes un gaisa spēku. Pārvietoties ar peli vai bultiņām un nospiediet atstarpes taustiņu, lai šautu torpēdu raķetes. Noklikšķiniet kontrolētu vai peles pogu, lai šautu ložmetējiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 8667 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2574 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 74 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 8667 reizes
Lidaparātu un Kuģu Kari

Šis bezmaksas spēle ir trīsdimensiju, un tas ir divu veidu kompakto, gaisa un jūras spēku. Fotografēt ar transporta un skatīties, kas jūsu dzīvē.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Lidaparātu un Kuģu Kari jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Lidošanas flash spēli sauc Lidaparātu un Kuģu Kari. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Lidaparātu un Kuģu Kari , un tas ir saistīts ar Lidošanas. Mūsu jaunā spēle Lidaparātu un Kuģu Kari ir viens no labākajiem spēles Lidošanas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Lidaparātu un Kuģu Kari, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Lidaparātu un Kuģu Kari
ATPAKAĻ

Lidošanas visvairāk spēlēja spēles

pasažieru iekāpšana SPĒLĒT ►

Pasažieru iekāpšana

6
6 no 10 - 13628 balsis
Spēlēta
131344
reizes

Veikt pasažieriem, kur viņi vēlas iet, pirms tās sākas no pacietību. Jo ātrāk jūs lietojat tos, kur laimīgāki tās ir, un augstākais rādītājs jums. Pasažiera galvas liecina, cik daudz pacietības viņš vai viņa ir kreisajā pusē. Krāsu viņa krekls norāda galamērķa viņš vai viņa vēlas, lai nokļūtu, burts viņa t-krekls ir pirmais burts viņa ...

Lidmašīna nemaksāšanu SPĒLĒT ►

Lidmašīna nemaksāšanu

7
7 no 10 - 12798 balsis
Spēlēta
114556
reizes

Šis ir viens no labākajiem spēles bēgšanas gaisā, kur jums ir izvairīties lidmašīnas ar savu helikopteru, bet tas ir iespējams. Spēle instrukcijas: izmantot peli, lai izvairītos no lidmašīnas, jo, ja jūs zaudējat spēli spēlēt. Jums ir izvairīties no kara lidmašīnas peld debesīs. Ir drošības zonu ap katru plaknes, ja iepirkumi beigsies spēle. Jums ir jābūt labas iemaņas ar lido ...

Apgrozībā Lidmašīnu SPĒLĒT ►

Apgrozībā lidmašīnu

5
5 no 10 - 7556 balsis
Spēlēta
78772
reizes

Šajā spēlē, jums ir pārvaldīt lidostu pacelšanos un nolaišanos, lai izvairītos no sadursmēm un samazinātu kavēšanos. Strādāt ātri, bet saglabāt modrību attiecībā uz satiksmes konfliktus. Lai izvairītos no lidmašīnas satiksmi, noklikšķiniet uz gaisa kuģi, kas parādās vadības panelī, kur jums var sniegt pacelšanās un nosēšanās.