Bezmaksas Spēles

Lidmašīnas vs Roboti

Spēle lidošanas

Lidmašīnas vs roboti

Lidmašīnas vs Roboti Novērtējums: 7/10

Lidmašīnas vs roboti spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Automāts 2016 ir specializēta lidmašīnas leju milzu robotiem. No mašīnas invāzija var apturēt tikai tikt kontrolē cīnītājs strūklu, kas pazīstams arī kā medību plaknē. Atvašu jūsu regulāri munīciju, izmantojiet Z taustiņu un sākt raķetes, nospiediet X taustiņu. Lai izvairīties nospiediet atstarpes taustiņu, un jābūt uzmanīgiem, lai hit ar Androids.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7037 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3437 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 146 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7037 reizes
Lidmašīnas vs Roboti

Šīs spēles mērķis ir nošaut ar gaisa kuģi, jo daudzi milzu roboti mēģina iznīcināt bāzi. Šī spēle ir iedvesmojusi vecās zinātniskās fantastikas filmas, kurās rase svešzemju roboti okupē zemi. Ar šo spēli jūs varat kļūt par varoni un glābt planētu no iebrukuma.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Lidmašīnas vs Roboti jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Lidošanas flash spēli sauc Lidmašīnas vs Roboti. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Lidmašīnas vs Roboti , un tas ir saistīts ar Lidošanas. Mūsu jaunā spēle Lidmašīnas vs Roboti ir viens no labākajiem spēles Lidošanas jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Lidmašīnas vs Roboti, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Lidmašīnas vs Roboti
ATPAKAĻ

Lidošanas visvairāk spēlēja spēles

pasažieru iekāpšana SPĒLĒT ►

Pasažieru iekāpšana

6
6 no 10 - 13628 balsis
Spēlēta
131344
reizes

Veikt pasažieriem, kur viņi vēlas iet, pirms tās sākas no pacietību. Jo ātrāk jūs lietojat tos, kur laimīgāki tās ir, un augstākais rādītājs jums. Pasažiera galvas liecina, cik daudz pacietības viņš vai viņa ir kreisajā pusē. Krāsu viņa krekls norāda galamērķa viņš vai viņa vēlas, lai nokļūtu, burts viņa t-krekls ir pirmais burts viņa ...

Lidmašīna nemaksāšanu SPĒLĒT ►

Lidmašīna nemaksāšanu

7
7 no 10 - 12798 balsis
Spēlēta
114556
reizes

Šis ir viens no labākajiem spēles bēgšanas gaisā, kur jums ir izvairīties lidmašīnas ar savu helikopteru, bet tas ir iespējams. Spēle instrukcijas: izmantot peli, lai izvairītos no lidmašīnas, jo, ja jūs zaudējat spēli spēlēt. Jums ir izvairīties no kara lidmašīnas peld debesīs. Ir drošības zonu ap katru plaknes, ja iepirkumi beigsies spēle. Jums ir jābūt labas iemaņas ar lido ...

Apgrozībā Lidmašīnu SPĒLĒT ►

Apgrozībā lidmašīnu

5
5 no 10 - 7556 balsis
Spēlēta
78772
reizes

Šajā spēlē, jums ir pārvaldīt lidostu pacelšanos un nolaišanos, lai izvairītos no sadursmēm un samazinātu kavēšanos. Strādāt ātri, bet saglabāt modrību attiecībā uz satiksmes konfliktus. Lai izvairītos no lidmašīnas satiksmi, noklikšķiniet uz gaisa kuģi, kas parādās vadības panelī, kur jums var sniegt pacelšanās un nosēšanās.