Bezmaksas Spēles

Grims un rotaslietas Hannah Montana

Spēle make-up

Grims un rotaslietas Hannah Montana

Grims un rotaslietas Hannah Montana Novērtējums: 6/10

Grims un rotaslietas Hannah Montana spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vai jums patīk grims? Šajā spēlē jums ir, lai līdz Miley Cyrus, viņa ir slavenība, jo viņš iemieso lomu Hannah Montana šajā televīzijas sērijas. Jums ir arī tā saldu attēlu, juteklisko vai agresīva, jo tas atstāj viņas seriāls. Lai veido Hannah Montana, grims izdurt sevi un rāpošana uz lūpām, acīm vai par Miley Cyrus seju. Jums ir visas iespējas, lai jūs varētu darīt make-up mākslinieks spēlē. Jūs viltus skropstas, lūpu krāsu jūs, krāsu sejai, acu ēnas un vairāk elementi labu grima mākslinieks. Jums ir arī rotaslietas likt meiteni.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15516 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1242 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 916 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15516 reizes
Grims un rotaslietas Hannah Montana

Miley Cyrus ir amerikāņu aktrise, kas pārstāv dziedātāja Hannah Montana ir televīzijas sērijas ar tādu pašu nosaukumu. Tā ir sērija, kas ir ļoti populārs un liels panākums starp pusaugu meitenēm un zēniem visā pasaulē. Šajā nodod spēli, jums ir jāsagatavo raksturs iet uz skatuves. Jums ir jāizvēlas viņai katru grims, piemēram, acu ēnas, lūpu krāsas, sejas krāsas elementiem. Jums ir arī izvēlēties rotaslietas un aksesuāri, piemēram, auskari un kaklarotas. Tas ir ļoti slavens un mīļoto, tāpēc jums ir darīt lielisku darbu ar savu tēlu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Grims un rotaslietas Hannah Montana jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Make-up flash spēli sauc Grims un rotaslietas Hannah Montana. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Grims un rotaslietas Hannah Montana , un tas ir saistīts ar Make-up. Mūsu jaunā spēle Grims un rotaslietas Hannah Montana ir viens no labākajiem spēles Make-up jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Grims un rotaslietas Hannah Montana, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Grims un rotaslietas Hannah Montana
ATPAKAĻ

Make-up visvairāk spēlēja spēles

Uzpilda līdz Hanna Montana SPĒLĒT ►

Uzpilda līdz Hanna Montana

3
3 no 10 - 41604 balsis
Spēlēta
315034
reizes

Vai jūs vēlētos strādāt grims? Tagad jūs varat izlikties par aplauzums zvaigzne, piemēram, šo dziedātāju. Make up Hanna Montana, lai jūs varētu iet un darboties uz skatuves. Šī meitene ir jaunais dziedātājs, kurš slavens visā pasaulē. Tavs uzdevums šobrīd ir panākt, lai tas izskatās labāko iespējamo attēlu. Jums ir iegūt oriģinālu padarīt par viņu. Young meit ...

Indijas aplauzums SPĒLĒT ►

Indijas aplauzums

3
3 no 10 - 4932 balsis
Spēlēta
57147
reizes

Indijas modes, šajā spēle jums ir jāpiemēro aplauzums ar modeli, Indija, jums izvēlēties pareizo krāsu, pēc tam izvēlēties piemērotu apģērbu un visu, kas ir reprezentatīva attiecībā uz Indijas veidā.