Bezmaksas Spēles

Aplauzums Rihanna

Spēle make-up

Aplauzums Rihanna

Aplauzums Rihanna Novērtējums: 6/10

Aplauzums Rihanna spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir izdomājums un saģērbt dziedātāja Rihanna. Ja vēlaties, varat pievienot dārgakmeņiem, lai dziedātājs un maināt viņas acu krāsu. Rihanna ir amerikāņu popmūzikas dziedātājs no divdesmit pirmajā gadsimtā. Lai veiktu šīs darbības, jums ir noklikšķiniet uz aplauzums, apģērbu, frizūru, dārglietas un acu krāsu, kas jums patīk vairāk to ar peli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11955 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1481 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 402 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11955 reizes
Aplauzums Rihanna

Rihanna, saģērbt pop dziedātājs, dziedātāja's aplauzums,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Aplauzums Rihanna jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Make-up flash spēli sauc Aplauzums Rihanna. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Aplauzums Rihanna , un tas ir saistīts ar Make-up. Mūsu jaunā spēle Aplauzums Rihanna ir viens no labākajiem spēles Make-up jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Aplauzums Rihanna, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Aplauzums Rihanna
ATPAKAĻ

Make-up visvairāk spēlēja spēles

Uzpilda līdz Hanna Montana SPĒLĒT ►

Uzpilda līdz Hanna Montana

3
3 no 10 - 41604 balsis
Spēlēta
315035
reizes

Vai jūs vēlētos strādāt grims? Tagad jūs varat izlikties par aplauzums zvaigzne, piemēram, šo dziedātāju. Make up Hanna Montana, lai jūs varētu iet un darboties uz skatuves. Šī meitene ir jaunais dziedātājs, kurš slavens visā pasaulē. Tavs uzdevums šobrīd ir panākt, lai tas izskatās labāko iespējamo attēlu. Jums ir iegūt oriģinālu padarīt par viņu. Young meit ...

Indijas aplauzums SPĒLĒT ►

Indijas aplauzums

3
3 no 10 - 4932 balsis
Spēlēta
57147
reizes

Indijas modes, šajā spēle jums ir jāpiemēro aplauzums ar modeli, Indija, jums izvēlēties pareizo krāsu, pēc tam izvēlēties piemērotu apģērbu un visu, kas ir reprezentatīva attiecībā uz Indijas veidā.