Bezmaksas Spēles

Makšķerēšana

Spēlēt makšķerēšana spēles

Makšķerēšana Spēles

Makšķerēšana spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Makšķerēšana bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā makšķerēšana spēle

Pelnīt Naudu Makšķerēšana

 pelnīt naudu makšķerēšana spēle SPĒLĒT ►

Šajā spēlē, jums ir zivis, lai iegūtu naudu. Zvejot, jūs izmantosiet sānu bultiņas, lai pārvietotu laivu, lejupvērstās bultiņas, lai spole uz stieņa, svarīgāko iekļūt laivā zivis, kas ir zvejotas, starpdevējs uz āķa mainīt, burtu \"S\" nor ... Lasīt vairāk

Makšķerēšana bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un makšķerēšana bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Makšķerēšana tiešsaites spēles

Jauns makšķerēšana

Makšķerēšana

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēles zvejas, kur jums ir nozvejas zivis ūdenī ar makšķeri un ēsmu, kā zvejnieki. Spēlēt zvejas spēles tiešsaistē. Spēles spearfishing. Tas ir sports, kas ietver zvejas zivis ūdenī ar makšķeri, ar tīklu vai zemūdens ar harpūnu. Zveja ir darbība saistībā ar zivsaimniecības jomā par personas vai cilvēku komanda, sporta, atpūtas vai starp tām konkurenci. Ir dažādu stilu gan risināt notverti sugām. Sporta zveja ir izstrādāta, izmantojot divus galvenos instrumentus: kātu un spoli. Var zvejot upēs, rezervuāri, dīķi, lagūnas, ezeri un kalnu ezeriem.Komanda ir regulāra zvejas makšķere, spole, zvejas līnija, āķi, lures un ēsmas. Visbiežāk zvejas rīki ir traļi, riņķvadu zvejas, lamatas, rāmju, zveja ar āķu jedām un driftertīkliem. Zveja ir darbība mēģina noķert zivis. Zivis parasti nozvejotas savvaļā. Paņēmieni zivju ietver roku vākšana, spearing, tīkli, makšķerēšana un lamatām. Zivsaimniecība un akvakultūra. Metodes ķeršanai citiem ūdens dzīvniekiem, piemēram, gliemenes (vēžveidīgie, kalmāri, astoņkāji) un pārtikas jūras bezmugurkaulniekiem.

makšķerēšana Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas makšķerēšana flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar spēles spearfishing. sporta zveja var panākt ar dzīvu vai mirušu ēsmu un mākslīgiem lures izstrādātajiem cilvēks. jūras zveja tiek veikta no krasta, gan piestātņu un ostas iekārtām, piemēram, pludmales. zveja ir noķert savvaļas zivju vai citu ūdens dzīvnieku sugas, piemēram, vēžveidīgo un moluskiem. ir divu veidu zveju sālsūdenī (jūras, okeāni) un saldūdens (upes, rezervuāri, ezeri, dīķi). kert zivis un citi dzīvnieki, kas dzīvo pie jūras vai saldūdenī. Ņemot vai mēģina lietot zivis un citi ūdens dzīvnieki noderīgu cilvēkam. makšķerēšana var piemērot ķeršanai citiem ūdens dzīvniekiem, piemēram, gliemju, galvkāju, vēžveidīgo un adatādaiņu.. Šeit jūs atradīsiet makšķerēšana bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais makšķerēšana spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. makšķerēšana diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.