Bezmaksas Spēles

Medicīna

Spēlēt medicīna spēles

Medicīna Spēles

Medicīna spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Medicīna bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā medicīna spēle

Darbojas Manu Seju

 darbojas manu seju spēle SPĒLĒT ►

Kļūt par īstu ķirurgs! Bet šī spēle nebūs parasts ķirurgs, jums būs plastikas ķirurgs zvaigznēm. Daži, piemēram, Bušs vai Angela Merkele, māksliniekiem kā Madonna un Maikls Džeksons un Holivudas aktieri, piemēram, Jack Nicholson un Nicole Kidman politiķi, visi v ... Lasīt vairāk

Medicīna bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un medicīna bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Medicīna tiešsaites spēles

Jauns medicīna

Medicīna

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēles ārsti, jums ir rūpēties par slimu vai pacients. Spēlējot spēles Slimnīcas. Jums ir izpētīt pacientus, analizēt simptomus, lai redzētu to, ko slimība viņi ir. Jums ir sniegt medicīnisko aprūpi pacientiem. Ķirurgu spēļu operācijas. Spēles māsas, ja tie ir, lai rūpētos par slimiem cilvēkiem. Ārsti ir veikt diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi slimību. Veselības zinātnes. Avārijas slimnīcā, kur pacienti ierodas slimi un ir nepieciešams, lai dziedēt un dziedēt. Rūpes par slims un aprūpei. Atklājiet, kas ir slimība un iznīcināt vīrusus un baktērijas, kas ražo tos. Medicīnas specialitātes, piemēram, Patoloģijas, kardioloģija, ķirurģija, dermatoloģija, endokrinoloģijas un uzturu, neiroloģija, ģenētika, elpceļu medicīna, geriatrija, hematoloģijā, mikrobioloģijas un parazitoloģijas. Pediatrija ir slimu bērnu. Psihiatrija ir psiholoģiska pacientu aprūpe, piemēram, psiholoģijā. Tā ietver dažādas veselības aprūpes prakses attīstījusies, lai saglabātu un atjaunotu veselību, profilaksi un slimību cilvēku ārstēšanai.

medicīna Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas medicīna flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar tas zinātne veltīta pētījumu par dzīvību, veselību, slimībām un cilvēku nāvi. Ārsti un medmāsas ir veikt diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi slimību. apmeklēt pacientu ierodas uz konsultāciju, klīnikā vai slimnīcā. primārais. intensīvā terapija. Ķirurģija darboties pacientiem. veselības zinātnes. spēles vīrusi, kas inficē un nogalināt šūnas un cilvēkiem. Ārsts, kā aktīvu reaģentu veselības procesā. veselības aprūpes sistēmu un sabiedrības veselību. cilvēka anatomija: pētījums par fizisko struktūru no cilvēka organisma. ir lietišķā zinātne vai prakse diagnostikai, ārstēšanai un profilaksei slimības.. Šeit jūs atradīsiet medicīna bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais medicīna spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. medicīna diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.