Bezmaksas Spēles

Darbojas Manu Seju

Spēle medicīna

Darbojas manu seju

Darbojas Manu Seju Novērtējums: 5/10

Darbojas manu seju spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Kļūt par īstu ķirurgs! Bet šī spēle nebūs parasts ķirurgs, jums būs plastikas ķirurgs zvaigznēm. Daži, piemēram, Bušs vai Angela Merkele, māksliniekiem kā Madonna un Maikls Džeksons un Holivudas aktieri, piemēram, Jack Nicholson un Nicole Kidman politiķi, visi vēlas būt ideāls kamerām un televīzijā. Par šo jūs varat pieskarties lūpām, vaigu kauli vai acīm. Bet jums ir jābūt uzmanīgiem, lai būt pārmērīgi, vai jūs zaudēt šo spēli. Justies kā īsts eksperts plastiskās operācijas un ir jautri ar šo bezmaksas spēli datorā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 378848 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 15 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 50698 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 378848 reizes
Darbojas Manu Seju

Šajā video spēli mērķis ir darboties daži slaveni cilvēki, lai estētisko pieskaras. Jums ir Jūsu rīcībā trīs instrumenti, kas ir šļirci injicēt Botox uz lūpām, silikona implanti, lai uzlabotu vaigu kauli un ir skalpeli apdares acu zonā. Jums jābūt ļoti uzmanīgiem, ja kaut ko dara, jo delikāts kā šis, jo, ja jūs retušēt pārāk daudz klients būs nelaimīgs. Bet, ja tas, ko jūs vēlaties, ir redzēt dažas rakstzīmes ar zvērīga sejas, nebaidieties un sasniedz limitu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Darbojas Manu Seju jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Medicīna flash spēli sauc Darbojas Manu Seju. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Darbojas Manu Seju , un tas ir saistīts ar Medicīna. Mūsu jaunā spēle Darbojas Manu Seju ir viens no labākajiem spēles Medicīna jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Darbojas Manu Seju, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Darbojas Manu Seju
ATPAKAĻ

Medicīna visvairāk spēlēja spēles

avārijas istabu SPĒLĒT ►

Avārijas istabu

5
5 no 10 - 9718 balsis
Spēlēta
152655
reizes

Pasteidzieties, doktors! Jūsu Pacienti gaida! Instructions: paņemt pacientiem, kuri nāk uz jūsu avārijas dienestiem jūsu uzgaidāmā telpa meklējat palīdzību. Jūs esat pārvadāt līdz pacientam ritenis krēsls uz atbilstīgām apstrādes telpā un uzturētu jūsu uzgaidāmā telpa tukša. Pulksteņi, kas paredzēti māsām ap slimnīcu kontroles programma: c: revers ...

traks zinātnieks SPĒLĒT ►

Traks zinātnieks

3
3 no 10 - 8970 balsis
Spēlēta
103954
reizes

traks zinātnieks nav, un viņš būs pārsniegt pasaule ar mikrobiem, varētu Jūs pārtraucat viņiem? Izmanto kreisās un labās bultiņas atslēgas pielāgo stāvokli, bultas taustiņu uz augšu, lai rotējošo un nosaka atslēga nometiet pilēt. ar "p" taustiņu paužu spēli. Labu veiksmi!

Baktērijas SPĒLĒT ►

Baktērijas

3
3 no 10 - 11760 balsis
Spēlēta
102763
reizes

nāvīga baktērijas uzbrūk dāma iekšā filmu. Ja neviens zāles ievada pacienta mirst pēc pāris minūtēm. Ir tikai viena antibiotiku injekcijas pieejams pašlaik. Ja tā injicēšana ir dota, baktēriju skaits tiek samazināts pēc sasniedzot augstāko vērtību, un pacients izdzīvo. Ja injekcija nedod pacients nomirst pēc pāris minūtēm.