Bezmaksas Spēles

Naruto Finierzāģis Puzzle

Spēle Naruto

Naruto Finierzāģis Puzzle

Naruto Finierzāģis Puzzle Novērtējums: 5/10

Naruto Finierzāģis Puzzle spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Tāpat Naruto? Vai jums patīk darīt puzles? Izbaudiet padarot šo puzzle Naruto rakstzīmes. Naruto ir japāņu multiplikācijas filmu sēriju, un tās varoņi ir ninja. Lai pabeigtu puzzli, jo gabali ir noklikšķināt ar peli un velciet, pārvietojot peli. Kad blakus daļas visi redzēt visu ainu. Ja esat ventilatoru no sērijas, lai pārliecinātos, jums būs vēlētos redzēt attēlu. Tas ir izaicinājums darīt puzzle, lai gan tas ir grūti, ja tas ir izklaides un jautri. Varat izmērīt laiku, kas nepieciešams, lai to izdarītu, un tad mēģināt vēlreiz, lai redzētu, ja tas aizņem mazāk šoreiz.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11124 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1738 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 466 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11124 reizes
Naruto Finierzāģis Puzzle

Izbaudiet padarot šo mozaīku Naruto rakstzīmes. Naruto ir japāņu multiplikācijas filmu sēriju, un viņu varoņi ir ninja. Lai pabeigtu atjautības, jums ir noklikšķiniet gabalu ar peli, un velciet tos ar peles kustību. Rakstzīmes japāņu multiplikācijas filmu sēriju, piemēram, Naruto. Sērija, kurā jaunie Ninjas iemācīties būt labākiem karavīri un karavīri. Trīs īstenībā sērijas pozēt jums attēlu, kas ir sadalīti. Jums ir, lai gabalus kopā, lai atgūtu pilnu attēlu. Padarīt Puzzles ir ļoti interesants, jūs varat pavadīt stundas spēlējot šo. Šajā gadījumā attēls ir vienkārša un nav nekādu grūtību, jums būs vairāk nekā to nevainojami. Bet tas ir ļoti izklaidējošs. Par Naruto faniem pret šo spēli. Laikiestatīta cik ilgi nepieciešams, lai padarītu attēlu un mēģināt redzēt, ja uzlabojumus katru reizi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Naruto Finierzāģis Puzzle jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Naruto flash spēli sauc Naruto Finierzāģis Puzzle. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Naruto Finierzāģis Puzzle , un tas ir saistīts ar Naruto. Mūsu jaunā spēle Naruto Finierzāģis Puzzle ir viens no labākajiem spēles Naruto jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Naruto Finierzāģis Puzzle, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Naruto Finierzāģis Puzzle
ATPAKAĻ

Naruto visvairāk spēlēja spēles

Sasuke Pret Itachi SPĒLĒT ►

Sasuke Pret Itachi

6
6 no 10 - 3282 balsis
Spēlēta
35865
reizes

Šajā spēlē, jums ir Sasuke un jums ir nojaukt Itachi. Sasuke un Itachi ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Gaara Pret Deidara SPĒLĒT ►

Gaara Pret Deidara

6
6 no 10 - 2420 balsis
Spēlēta
28731
reizes

Šajā spēlē, jums ir Gaara, un jums ir nojaukt Deidara. Gaara un Deidara ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Medībās Elementi SPĒLĒT ►

Medībās Elementi

5
5 no 10 - 502 balsis
Spēlēta
23986
reizes

Šajā platformu spēles, jums ir nozvejas elementiem, kas ir atrodama uz platformām, izvairoties skewers un iekrīt. Jūs impulsa bultu taustiņus, lai izspiest.