Bezmaksas Spēles

Mozaīku varoņiem no Naruto

Spēle Naruto

Mozaīku varoņiem no Naruto

Mozaīku varoņiem no Naruto Novērtējums: 6/10

Mozaīku varoņiem no Naruto spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Izbaudiet padarot šo mīklu Naruto sēriju, kurā mēs varam redzēt visas galvenās rakstzīmes manga un anime sērijas. Pabeigt mīklu, jums ir noklikšķiniet un velciet gabalus, lai ietilptu. Naruto ir japāņu manga sērija, kas stāsta par zēnu, kurš vēlas būt ninja stāstu un visi viņa kolēģiem un kaimiņiem. Pabeigt mīklu meklē īstajā vietā turēt gabalu attēlā. Nodarbojas ar citiem dažus gabalus savā vietā. Šīs spēles mērķis ir atpakaļ, lai visu attēlu, lai redzētu visas rakstzīmes.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 10604 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1916 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 300 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 10604 reizes
Mozaīku varoņiem no Naruto

Spēle, kur jums ir, lai pabeigtu mīklu ar vairākiem mazos gabaliņos, tāpēc tas ir piemērots visām auditorijām. Kas jums jādara, mīklu japāņu manga sērija, kas ir viens no populārākajiem sērijas un pazīstams visā pasaulē. Lai pabeigtu spēli jums ir atrast pareizo vietu, katrā no gabalu attēlu. Mērķis ir pabeigt attēlu, lai redzētu visus rakstzīmes Naruto. Mēs varam redzēt varonis priekšplānā, aiz visi klasesbiedri, ciema, skolotājiem un ienaidniekiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Mozaīku varoņiem no Naruto jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Naruto flash spēli sauc Mozaīku varoņiem no Naruto. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Mozaīku varoņiem no Naruto , un tas ir saistīts ar Naruto. Mūsu jaunā spēle Mozaīku varoņiem no Naruto ir viens no labākajiem spēles Naruto jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Mozaīku varoņiem no Naruto, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Mozaīku varoņiem no Naruto
ATPAKAĻ

Naruto visvairāk spēlēja spēles

Sasuke Pret Itachi SPĒLĒT ►

Sasuke Pret Itachi

6
6 no 10 - 3282 balsis
Spēlēta
35864
reizes

Šajā spēlē, jums ir Sasuke un jums ir nojaukt Itachi. Sasuke un Itachi ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Gaara Pret Deidara SPĒLĒT ►

Gaara Pret Deidara

6
6 no 10 - 2420 balsis
Spēlēta
28731
reizes

Šajā spēlē, jums ir Gaara, un jums ir nojaukt Deidara. Gaara un Deidara ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Medībās Elementi SPĒLĒT ►

Medībās Elementi

5
5 no 10 - 502 balsis
Spēlēta
23986
reizes

Šajā platformu spēles, jums ir nozvejas elementiem, kas ir atrodama uz platformām, izvairoties skewers un iekrīt. Jūs impulsa bultu taustiņus, lai izspiest.