Bezmaksas Spēles

Padarīt mīklu Naruto

Spēle Naruto

Padarīt mīklu Naruto

Padarīt mīklu Naruto Novērtējums: 1/10

Padarīt mīklu Naruto spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir veikt mīklu Naruto, ievietojot katru gabalu puzzle vietā, ar nelielu prasmes, nav grūti. Naruto ir manga ir pielāgots par karikatūras un ir slavena ar diviem televīzijas sērijām. Lai pabeigtu puzzli, ņem gabalu ar peli un velciet īstajā vietā, pārvietojot peli. Ja jūs nospiediet starpdevējs un redzēt visu attēlu Naruto jums palīdz. Sakārtot gabalu puzzle vietā un padarīt puzzle pabeigta.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14137 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1406 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 1.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
1

Novērtējums pamatojas uz 468 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14137 reizes
Padarīt mīklu Naruto

Spēja, lai pabeigtu puzzle ar burtiem no multiplikācijas filmu sēriju un komiksu vienu cīnītājiem un studentiem, kuri vēlas kļūt par slavenu ninjas. Puzzle no manga karikatūra raksturs, kas ir viens no slavenākajiem sērija, kas ir sasniegusi visā pasaulē. Varoņi ir Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha un Kakashi Hatake un citas rakstzīmes šajā sērijā rakstveida un ilustrē ar Masashi Kishimoto. Tas ir ceturtais vislabāk pārdoto manga vēsturē.Komikss stāsta par traku un skaļu pusaudžu ninja nosaukts Naruto Uzumaki, kurš tiecas kļūt ninja kapteinis būt slavens.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Padarīt mīklu Naruto jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Naruto flash spēli sauc Padarīt mīklu Naruto. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Padarīt mīklu Naruto , un tas ir saistīts ar Naruto. Mūsu jaunā spēle Padarīt mīklu Naruto ir viens no labākajiem spēles Naruto jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Padarīt mīklu Naruto, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Padarīt mīklu Naruto
ATPAKAĻ

Naruto visvairāk spēlēja spēles

Sasuke Pret Itachi SPĒLĒT ►

Sasuke Pret Itachi

6
6 no 10 - 3282 balsis
Spēlēta
35864
reizes

Šajā spēlē, jums ir Sasuke un jums ir nojaukt Itachi. Sasuke un Itachi ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Gaara Pret Deidara SPĒLĒT ►

Gaara Pret Deidara

6
6 no 10 - 2420 balsis
Spēlēta
28731
reizes

Šajā spēlē, jums ir Gaara, un jums ir nojaukt Deidara. Gaara un Deidara ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Medībās Elementi SPĒLĒT ►

Medībās Elementi

5
5 no 10 - 502 balsis
Spēlēta
23986
reizes

Šajā platformu spēles, jums ir nozvejas elementiem, kas ir atrodama uz platformām, izvairoties skewers un iekrīt. Jūs impulsa bultu taustiņus, lai izspiest.