Bezmaksas Spēles

Prāta apēles Naruto

Spēle Naruto

Prāta apēles Naruto

Prāta apēles Naruto Novērtējums: 4/10

Prāta apēles Naruto spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Pabeigt prāta spēles rakstzīmes no manga komiksu un multfilmu sērija Naruto. Viens no populārākajiem manga sērija pasaulē nāk pie jums attēlu veidā, ka jums ir jāaizpilda. Naruto ir manga sērija, kas ir pielāgots no sākotnējiem komiksi izveidotas Japānā ir ļoti populārs visā pasaulē karikatūras. Lai pabeigtu puzzli, gabali noklikšķināt ar peli un velciet, lai īstajā vietā, ar peles kustību. Atrast vietu katra gabalus, lai pabeigtu attēlu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11981 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1640 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 234 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11981 reizes
Prāta apēles Naruto

Šajā pasākumā, kas Jums jādara, ir prāta spēles, pilnīga zīmējumiem multiplikācijas filmu varoņi. Naruto ir sērija par kādu zēnu mācās skolā par ninjas. Sērija griežas ap Naruto, jautru un kaut traks puisis, kurš studē skolā ar citiem studentiem. Daži bērni, kuri vienmēr nokļūst nepatikšanās ar skolotājiem, kaimiņiem vai citām skolām. Cīnās dēmoniem un citus ļaunos spēkus. Pabeigt šo attēlu ir mērķis spēli un redzēt rakstzīmes pabeigta.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Prāta apēles Naruto jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Naruto flash spēli sauc Prāta apēles Naruto. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Prāta apēles Naruto , un tas ir saistīts ar Naruto. Mūsu jaunā spēle Prāta apēles Naruto ir viens no labākajiem spēles Naruto jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Prāta apēles Naruto, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Prāta apēles Naruto
ATPAKAĻ

Naruto visvairāk spēlēja spēles

Sasuke Pret Itachi SPĒLĒT ►

Sasuke Pret Itachi

6
6 no 10 - 3282 balsis
Spēlēta
35864
reizes

Šajā spēlē, jums ir Sasuke un jums ir nojaukt Itachi. Sasuke un Itachi ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Gaara Pret Deidara SPĒLĒT ►

Gaara Pret Deidara

6
6 no 10 - 2420 balsis
Spēlēta
28731
reizes

Šajā spēlē, jums ir Gaara, un jums ir nojaukt Deidara. Gaara un Deidara ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Medībās Elementi SPĒLĒT ►

Medībās Elementi

5
5 no 10 - 502 balsis
Spēlēta
23986
reizes

Šajā platformu spēles, jums ir nozvejas elementiem, kas ir atrodama uz platformām, izvairoties skewers un iekrīt. Jūs impulsa bultu taustiņus, lai izspiest.