Bezmaksas Spēles

Meklējiet Paši Attēlu

Spēle Naruto

Meklējiet Paši Attēlu

Meklējiet Paši Attēlu Novērtējums: 5/10

Meklējiet Paši Attēlu spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā atmiņas spēli, jums ir meklēt diviem attēliem tāda paša rakstura sērijā Naruto. Rakstzīmes sērija ir: Naruto Uzumaki, Sakura haruno, Kakashi Hatake, Hinata, Deidara, Temari, Tenten, Kankuro, Asuma Sarutobi, Akamaru, Iruka Umino, Itachi, Kiba, Kisame, Kurenai, Orochimaru, Tayuya un Tsuande. Naruto ir japāņu manga sērija.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9065 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1905 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 260 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9065 reizes
Meklējiet Paši Attēlu

manga sērija, rakstzīmes sērija, atmiņas spēles,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Meklējiet Paši Attēlu jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Naruto flash spēli sauc Meklējiet Paši Attēlu. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Meklējiet Paši Attēlu , un tas ir saistīts ar Naruto. Mūsu jaunā spēle Meklējiet Paši Attēlu ir viens no labākajiem spēles Naruto jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Meklējiet Paši Attēlu, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Meklējiet Paši Attēlu
ATPAKAĻ

Naruto visvairāk spēlēja spēles

Sasuke Pret Itachi SPĒLĒT ►

Sasuke Pret Itachi

6
6 no 10 - 3282 balsis
Spēlēta
35864
reizes

Šajā spēlē, jums ir Sasuke un jums ir nojaukt Itachi. Sasuke un Itachi ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Gaara Pret Deidara SPĒLĒT ►

Gaara Pret Deidara

6
6 no 10 - 2420 balsis
Spēlēta
28731
reizes

Šajā spēlē, jums ir Gaara, un jums ir nojaukt Deidara. Gaara un Deidara ir karikatūras rakstzīmes no sērijas Naruto. jūs izmantojat vēstuli J, I un L uzbrukt, vēstule K aizstāvēt.

Medībās Elementi SPĒLĒT ►

Medībās Elementi

5
5 no 10 - 502 balsis
Spēlēta
23986
reizes

Šajā platformu spēles, jums ir nozvejas elementiem, kas ir atrodama uz platformām, izvairoties skewers un iekrīt. Jūs impulsa bultu taustiņus, lai izspiest.