Bezmaksas Spēles

Atgriezties uz THK58

Spēle piedzīvojumu

Atgriezties uz thk58

Atgriezties uz THK58 Novērtējums: 6/10

Atgriezties uz thk58 spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Radās jaudas pieaugums savā nozarē, un jums ir pārkalibrēt tiesības atslēgt durvis. Mērķis un noklikšķiniet uz Sarah caur kosmosa kuģis. Atrast clues, uzņemt objektus un izmantot tos saprātīgi.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9283 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1843 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 286 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9283 reizes
Atgriezties uz THK58

piedzīvojums, mērķis, šaušanas, klikšķiniet, kosmiskais kuģis,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Atgriezties uz THK58 jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Atgriezties uz THK58. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Atgriezties uz THK58 , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Atgriezties uz THK58 ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Atgriezties uz THK58, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Atgriezties uz THK58
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
76881
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64294
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42591
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.