Bezmaksas Spēles

glābt princesi

Spēle piedzīvojumu

Glābt princesi

Glābt princesi Novērtējums: 4/10

Glābt princesi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē tu spēlē princis, kas ir, lai glābtu savu mīļoto princesi ceļo caur pasaules platformām, lecot. Par šo piedzīvojumu, noklikšķiniet uz bultiņu taustiņus, lai pārvietotos, uz sāniem un uz augšu, lai lektu. Nospiežot starpdevējs jūs ieguldīt savu smagumu, un jūs varat iet uz griestiem. Jums ir, lai pārvarētu dažādus līmeņus, katrs ekrāns ir grūtāk nekā pēdējā. Jums ir iznīcināt ienaidnieku un savākt visas zelta monētas ir iespējams.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17884 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1101 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 1062 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17884 reizes
glābt princesi

Platformas spēle, kurā jums ir jāpārvar katra ekrāna, lai pārietu uz nākamo līmeni. Līmeņi palielināt grūtības, kā jūs progress. Tu esi mazais princis, kurš ir, lai ritinātu caur katru no ekrāniem, lai atbrīvotu princesi. Jums ir veikt monētas un beigs katrā līmenī uz nākamo. Jūs varat izmantot starpdevējs lai mainītu smaguma staigāt uz jumta, bet jūs nevarat izmantot pārāk daudz reižu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc glābt princesi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc glābt princesi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle glābt princesi , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle glābt princesi ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc glābt princesi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

glābt princesi
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.