Bezmaksas Spēles

Turtix

Spēle piedzīvojumu

Turtix

Turtix Novērtējums: 6/10

Turtix spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus no skolas maģisko! Apņēmušies noteikt lietas tiesības, drosmīgs un uzslavas Turtix kas noteikti, lai glābtu viņa draugiem un savāc izkaisītus gabalus no amulet. Taču viņš ir nepieciešams jūsu palīdzību. Jūs guide Turtix ar skaista spēle pasaulēm pārraušanas ar redzes detalizēti. Visā savā ceļojumā, jūs sastopas jauns ienaidniekiem un pārvarēt tās ar smadzenēm un manevrētspēja. Un jūs izpildīt žilbinošas divkāršās lec kā jūs savākt dārgakmeņi un meklēt jauniem bruņurupučus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 77152 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 173 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 13398 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 77152 reizes
Turtix

Turtix, platformas, arkāde,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Turtix jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Turtix. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Turtix , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Turtix ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Turtix, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Turtix
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.