Bezmaksas Spēles

Apakšzemes cietums karavīrs

Spēle piedzīvojumu

Apakšzemes cietums karavīrs

Apakšzemes cietums karavīrs Novērtējums: 8/10

Apakšzemes cietums karavīrs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā rīcības piedzīvojumu spēlē jums kontrolēt karavīrs ar peli datorā. Noklikšķinot peles labo pogu, karavīrs uzbrukumiem. Ja jūs turiet pogu uz leju, sagraut aizsargu. Daži monstriem dos jums jaunus ieročus un bruņas, lai uzlabotu savu raksturu un padara to stiprāku.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 5917 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3636 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 8.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 5917 reizes
Apakšzemes cietums karavīrs

Šī spēle ir sajaukums piedzīvojumu spēles un RPG žanra. Varonis ir kareivis apbruņots ar zobenu sākas, bet var pārslēgties ieročus laikā spēle. Jūs varat arī saņemt ķiveres un vairogi, lai labāk aizsargātu sevi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Apakšzemes cietums karavīrs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Apakšzemes cietums karavīrs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Apakšzemes cietums karavīrs , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Apakšzemes cietums karavīrs ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Apakšzemes cietums karavīrs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Apakšzemes cietums karavīrs
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77152
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64579
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42831
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.