Bezmaksas Spēles

Bruņinieki vs Orki

Spēle piedzīvojumu

Bruņinieki vs orki

Bruņinieki vs Orki Novērtējums: 4/10

Bruņinieki vs orki spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Kā drosmīgs bruņinieks, tas ir atkarīgs no jums, lai atvairīt 50 viļņi orki, milzis un citu bailes no fort. Turiet viņus off barikādes, vai ar tām cīnīties toe uz pirksta iekšpusē pils. Būvē ēkas, lai stiprinātu savu pozīciju, atbloķētu jaunas iekārtas, vai arī izveidot draudzīgas karavīru apmācības iespējas. Aprīkot sevi ar awesome ieroču, biezas bruņas un izturīga vairogiem. Izmanto 'WASD ' uz apriti un peli, lai mērķētu un uzbrukums.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 13993 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1364 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 776 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 13993 reizes
Bruņinieki vs Orki

bruņinieki, orki, milzis, pils, zobens, viduslaiku,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Bruņinieki vs Orki jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Piedzīvojumu flash spēli sauc Bruņinieki vs Orki. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Bruņinieki vs Orki , un tas ir saistīts ar Piedzīvojumu. Mūsu jaunā spēle Bruņinieki vs Orki ir viens no labākajiem spēles Piedzīvojumu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Bruņinieki vs Orki, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Bruņinieki vs Orki
ATPAKAĻ

Piedzīvojumu visvairāk spēlēja spēles

Turtix SPĒLĒT ►

Turtix

6
6 no 10 - 13398 balsis
Spēlēta
77147
reizes

Turtix nezināja, kas notiktu, kad viņš mēģināja liešana spēcīgs Burtot bez uzraudzībā viņa skolotāju. Kad viņš zaudēja kontroli pār burvju un to iznīcina ar amulets , kas uztur mieru un harmoniju savā pasaulē, viņš domāja, vissliktāk bija noticis. Tad viņš uzzināja, ka tumši spēki bija iebruka piecām salām un nolaupīti visiem jauniešiem bruņurupučus n ...

Bowja ar Ninja 2 SPĒLĒT ►

Bowja ar ninja 2

6
6 no 10 - 10888 balsis
Spēlēta
64573
reizes

Bowja ar Ninja ir atpakaļ! Šoreiz viņš par misijas izmantot ļauno plānu Abura (aka BIGMAN). Izmantojiet peli uzklikšķināt uz objektu un vietu uz ekrāna, lai progresu caur spēle. Kad jūsu kursors ir balta arrow ikona tad jums ir tiesības veikt pārvietoties. Kad jūsu kursors ir vērpšanai sarkanā bulta tad jums būs jāgaida. Kad jūsu kursors ir roku ikona tad varat noklikšķināt uz objekta vai atrašan ...

Ramayana SPĒLĒT ►

Ramayana

6
6 no 10 - 4460 balsis
Spēlēta
42824
reizes

Šī spēle ir balstīta uz episkā Ramayana, kurā karalis Rama cenšas panākt viņa sieva atpakaļ, jo viņa bija nolaupīti viņas brāli Ravana. Rama ir jāapkopo trīs ashtras (ieročus), lai nogalinātu Ravana un saņemt viņa sieva SITA atpakaļ. Instrukcija: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotos, tad starpdevējs lēkāt un vadības taustiņu, lai atvase.